דוכני באולינג, איפור, קליעה למטרה, חידון פורים, הפעלות, מתנפחים ואפילו הכנת עציצים מעץ של הנגרייה הקהילתית חיכו לתלמידי בית הספר אמי"ת טכנולוגי בבאר שבע, משפחותיהם ותושבי השכונה בשבוע שעבר (ג') בהפנינג הפורים החגיגי. בית הספר לבש חג ואת כל ההפנינג הצבעוני ארגנו תלמידות ונשות אמי"ת טכנולוגי בסימן העצמה נשית לכבוד יום האישה שחל לאחרונה.

צילום: יחצ

את הדוכנים והקישוטים שעיטרו את כל בית הספר בנו והכינו תלמידות כיתות ט'-יב' מבית הספר במהלך לילה לבן שערכו לילה לפני האירוע, בו שמעו בין היתר הרצאות על העצמה נשית וערכו פעילויות שונות. תלמידות בית הספר עורכות מידי שנה לפני חג הפורים ערב העצמה בו הן לומדות, שרות ומתחברות ויחד מכינות קישוטים והפעלות להפנינג הפורים. במהלך ההפנינג הגיעו עשרות תלמידים, מורים, משפחות ותושבי השכונה להנות מהדוכנים השונים, אותם הפעילו תלמידי ותלמידות יב' מבית הספר.

ציפי הרפנס, מנהלת בית הספר אמי"ת טכנולוגי סיפרה: "החיבור שלנו להעצמה נשית ולפורים מגיע היישר ממגילת אסתר, בה מסתתרות תובנות עמוקות, ואחת מהן היא כוחה של אישה בשינוי המציאות. על כן התכנסנו כל בנות בית הספר- תלמידות, מורות, בנות שירות ומורות חיילות ללילה לבן שכולו העצמה נשית, במהלכו רקדנו, שרנו, התחברנו והפקנו את הפנינג הפורים החגיגי שקישט את כל בית הספר בצבעים ואווירת הפורים."