יוסי דדוש ויעל דרומי | צילום: יח"צ

לאחרונה האחרון הגיע צוות חטיבת מחזיקי עניין בבנק הפועלים בראשות המשנה למנכ"ל, יעל דרומי, לביקור בארגון נכי ואלמנות תאונות עבודה בישראל. יחד עם סמר בשארה, מנהלת פועלים בקהילה ושני ארז, יועצת אסטרטגית לדרומי, מנהלת חטיבת מחזיקי עניין, שמעו מפי יו"ר ארגון נכי ואלמנות תאונות עבודה בישראל, יוסי דדוש, ומנהל מחוז באר שבע, אוונס אלוש, על פעילות הארגון ברחבי הארץ. דדוש סיפר לצוות על המאבקים שמוביל הארגון לטובת חבריו, ביניהם מאבק האלמנות והמאבק לעדכון הקצבאות וסיפר על קשיי היומיום של החברים. הוא ציין כי "לצערנו, מתחילת 2019 נוספו לארגון אלפי חברים וחברות ואנחנו נמצאים באחת התקופות החשוכות ביותר מבחינת תאונות עבודה. המצב מחריד".

דרומי ציינה כי במסגרת פעילות החטיבה מעניק הבנק קורסים ללימוד אוריינות דיגיטלית לאוכלוסיות מגוונות והם ישמחו לשלב את חברי הארגון בהכשרות אלה ולהגיע לסניפים הפזורים ברחבי הארץ ולהדריך את החברים. זאת מתוך ההבנה כי הגורמים הממשלתיים הרלבנטיים לחברי הארגון בכלל וביטוח לאומי בפרט עוברים יותר ויותר להתנהלות דיגיטלית. היא הוסיפה ואמרה שהבנק יוכל להעניק גם שיעורי חינוך פיננסי לחברים ולתת הרצאות בנושא התנהלות פנסיונית. נציגי הארגון הודו לדרומי ולבשארה וציינו כי זו בשורה של ממש עבורם ושחברי הארגון ישמחו לקבל שיעורים אלה.

ירונה בן שלום ריצ'רדסון, יועצת לארגון חשפה בפני דרומי והצוות את פרויקט "נווה בריאות" – מרכז הידרותרפי אזורי שהארגון עומד להקים שייתן מענה לאנשים עם מוגבלויות ולקהל הרחב וצמח נבון, רכז החוגים סיפר על הפעילויות שמקיים הארגון עבור חבריו ברחבי הארץ.

setImageBanner('3cae5b8e-6523-41c4-b76a-fb2af782fd60','/dyncontent/2019/11/19/9adac678-7cd6-4dce-9ea5-1aa3ecc2a092.jpg',9488,'',510,80);