במהלך השנה עובדי עמידר עושים כל שביכולתם על מנת לדאוג לתושבים הזכאים לדיור ציבורי. כעת, לקראת חג הפסח החליטו כ-200 מעובדי עמידר לערוך ביקור אישי בבתיהם של לא פחות מ-1,100 דיירים בודדים, בני גיל הזהב מהדיור הציבורי, המתגוררים בדרום הארץ.

חלוקת מארזי החג היא כבר עניין של מסורת בקרב עובדי עמידר, כאשר זוהי מסורת רבת שנים שמקיימת החברה. השנה חולקו מארזי החג בערים: קריית גת, באר שבע, דימונה, ירוחם, ערד, מצפה רמון ואילת, כחלק ממדיניות משרד הבינוי והשיכון וחברת 'עמידר', הרואים חשיבות רבה בטיפוח קהילת דיירי הדיור הציבורי, בפרט בקרב האוכלוסייה המבוגרת.

במסגרת הביקורים הרבים ישבו העובדים לשיח עם הדיירים, התעניינו בשלומם וצורכיהם, איחלו להם חג שמח וכאמור העניקו להם סל מוצרים המכיל את כלל המצרכים הנדרשים לקיום ארוחת ליל הסדר. בין העובדים שהשתתפו בחלוקת מארזי החג היו גם יו"ר החברה, איתמר ברטוב ומנכ"ל החברה, שאול גליקסברג.

 צילום: ישראל יוסף

יו"ר חברת עמידר, איתמר ברטוב אמר במהלך הביקור: ״שמחת הדיירים וחיוכם הרחב שנבעו בין היתר מהפגת בדידותם, ריגשו אותנו עד מאוד והעניקו לנו כוחות מחודשים להמשך עשייה. בשם כלל עובדי חברת עמידר אני מאחל לכל בית ישראל חג פסח שמח. יחד עם משרד הבינוי והשיכון נוסיף לפעול לרווחתם ולמענם של דיירי הדיור הציבורי".

למילותיו של ברטוב הצטרף מנכ"ל חברת עמידר ואמר: "המבצע העניק הזדמנות נוספת להקשבה, להתייחסות ולהענקת תשומת לב ערב החג. בהזדמנות זו, אני מאחל לכולם חג אביב שמח".