אל על אירחה מעל 100 ילדים ובני משפחותיהם מהעיר באר שבע לטיסת השקה בשמי הארץ של מטוס הדרימליינר השביעי של החברה – מטוס ששמו "באר שבע".

צילום: זאב דיקמן

לטיסה המיוחדת הצטרפה אלופת המדינה בכדורגל, קבוצת הפועל באר שבע בראשות הגברת אלונה ברקת, הבעלים של הקבוצה, אסי רחמים מנכ"ל הקבוצה הצוות המקצועי בראשות ברק בכר מאמן הקבוצה והשחקנים הקפטן מאור מליקסון, בן שהר, מרואן קבהא, אריאל הרוש, לואי טאהא וחאתם עבד אלחמיד שהגיעו עם הילדים שלהם.

צילום: זאב דיקמן

רגע לפני ההמראה, נערך טקס רשמי להשקת מטוס "באר שבע", במסגרתו גונן אוסישקין, מנכ"ל אל על קיבל בברכה את הילדים מבית ספר על שם גולדה מאיר בבאר שבע יחד עם אלונה ברקת, הבעלים של קבוצת הפועל באר שבע וכל שאר נציגי הקבוצה אשר ליוו אותם במהלך הטיסה.

צילום: זאב דיקמן

גונן אוסישקין מנכ"ל אל על, הפתיע והעניק לאלונה ברקת, הבעלים של קבוצת הפועל ב"ש, דגם קטן של מטוס הדרימליינר החדש של אל על. אלונה ברקת לא נשארה חייבת והעניקה לגונן אוסישקין חולצה של הקבוצה עם השם שלו וכדור עם חתימות של כל שחקני הקבוצה.

צילום: זאב דיקמן

בטיסה המיוחדת, חברת אל על אירחה עשרה ילדים מעמותת חיים המטופלים בבית החולים סורוקה בבאר שבע. עמותת חיים פועלת למען הילדים החולים ובני משפחותיהם במרכזים הרפואיים ברחבי הארץ. אבשלום כהן, יו"ר ומנכ"ל העמותה בהתנדבות הצטרף לטיסה החווייתית יחד עם הילדים.

צילום: זאב דיקמן

גונן אוסישקין, מנכ"ל אל על אמר: "אנו שמחים להשיק היום את מטוס הדרימליינר השביעי של החברה – מטוס באר שבע יחד עם ילדי העיר וכמובן עם קבוצת הפועל באר שבע הכל כך מזוהה עם בירת הנגב ומאחלים לכם טיסה נעימה ושנה טובה ומוצלחת."

אלונה ברקת, הבעלים של קבוצת הפועל באר שבע אמרה: "זו גאווה גדולה שאל על בוחרת לחנוך מטוס על שם העיר באר שבע, תמיד ראינו עצמנו כחלק מהקהילה והעיר ואנחנו מאוד שמחים להיות כאן.״