העמותה, שהוקמה בידי צעירים תושבי העיר באר שבע שמה לה למטרה להנגיש את הידע לתושבי העיר, סטודנטים ובוגרי מקצועות ההיי-טק וביום שני הקרוב (5/11/18) תערוך סדנת מבוא והרצאה של מר דוד-עוז קאשי - מהנדס מערכות מידע בוגר אוניברסיטת בן גוריון, וחוקר בלוקצ'יין מטעם חברת דויטשה טלקום.

כנס בלוקציין B7. צילום: יחצ

בהרצאה נקיים הכרות עם הבלוקצ'יין, טכנולוגיה חדשנית המאפשרת מסחר ללא תיווך שמאתגרת את הדרך בה העולם ינהל בעתיד את נכסיו בעתיד. מהו הביטקוין? איך הוא עובד? איך המטבעות הוירטואליים מוגן מהתקפות שונות? מהם חוזים חכמים ומה הם מאפשרים? מה המגבלות בתחום ולמה לכם כאנשי תוכנה יש הרבה איפה להשתלב ולתרום בעיצוב העתיד?

אור סנטו, ממייסדי העמותה: "עמותת בלוקצ'יין  B7פועלת לקידום יזמות וחדשנות בתחום הבלוקצ'יין והמטבעות הדיגיטליים בדרום הארץ. במסגרת זו, ובהמשך לביקוש ההולך וגובר למקצועות בתחום הבלוקצ'יין, מוזמנים תושבי הדרום מתחום התוכנה לקחת חלק בהרצאה שתהיה הראשונה מבין מגוון הרצאות, סדנאות וקורסים שיוצעו בעתיד הקרוב על ידי צוות בלוקצ'יין B7"

הסדנה תתקיים באודיטוריום 202 בנין 37 באוניברסיטת בן גוריון בנגב. במהלך ההרצאה נכיר ונעבוד על קוד הבלוקצ'יין, מומלץ להצטייד במחשבים ניידים לחלק זה בסדנה. כיבוד ושתיה קלה יוגשו לבאים.

מספר המקומות מוגבל- הזדרזו להירשם בקישור:  https://goo.gl/forms/DGNy03rYljk5elK83