אבישג, ילדה מתוקה וחייכנית בת שלוש, הרביעית מתוך חמישה ילדים לבית משפחת פינטו, חלתה לפני כשנה בסרטן. לאחר טיפולים קשים, בניהם כימותרפיה וניתוח שעבר בהצלחה מלאה, כיום היא מחלימה ועדיין לא מרבה לצאת מהבית על מנת שתוכל להתחזק. במקביל לגילוי המחלה אצל אבישג, גילה עמיר, אביה, שהוא חולה בסוכרת, ונאלץ לעבור ניתוח לכריתת חלק מכף רגלו ולעבור טיפולי פיזיותרפיה על מנת לחזור וללכת.

אבישג פינטו. צילום באדיבות עמותת משאלות

הטיול החל בירושלים העתיקה, שם לאחר צעדה בסמטאות העיר הגיעו ל"לחיות את התנ"ך" והצטלמו יחדיו כשהם מחופשים ובהשראת הסיפור התנכ"י משה בתיבה. בהמשך, לאחר ארוחת צהריים יצאו לטיול ג'יפים באזור ירושלים.

ג'ולייט פינטו, אימא של אבישג: "לצאת מבאר שבע עם כל הילדים זה משהו שלא עשינו המון זמן, אבל למרות החששות התגברנו ויצאנו. אחרי תקופה ארוכה של בתי חולים, שכמעט ולא בילינו יחד כמשפחה, שמחתי לראות את הילדים שמחים ומחייכים, ולהרגיש לכמה שעות שהכל בסדר. המנוחות הקטנות האלה הן אלה שמאפשרות להמשיך בדרך. תודה רבה לעמותת משאלות על היום שארגנו, על הנכונות ועל ההקשבה, זה באמת ענה על כל הציפיות."

עמיר פינטו, אב המשפחה: "היינו בתקופה הקשה ביותר של חיינו אבל מכאן אנחנו רק נצמח. תודה לעמותת משאלות על ההירתמות."

דפנה ברוורמן, מנהלת מחלקת פילנתרופיה בשינובר גרופ: "שמחנו להגשים עוד משאלה, הפעם לאבישג המקסימה, שכבשה את כולנו ולבני משפחתה. החיוך של אבישג ובני משפחתה, והעובדה שזכו למנוחה והקלה מהשגרה הלא פשוטה שהייתה להם בתקופה האחרונה שווה לנו במשאלות הכל. זכיתי להכיר משפחה מדהימה ואני מאחלת להם בריאות שלמה ושמחה רבה."

משפחת פינטו. צילום באדיבות עמותת משאלות