מכללה לאסתטיקה

מה ללמוד איפור מקצועי או טיפולים קוסמטיים?

אם ננסה לתאר את זה בפשטות, המכללה לאסתטיקה בבאר שבע מספקת שורה ארוכה של קורסים מקצועיים מאוד, בכל תחום מעולם הטיפוח.

קורס איפור מקצועי לצד איפור בהתזה, עיצוב גבות לצד הסרת שיער, טיפולים קוסמטיים לצד בניית ציפורניים. הקורסים האלה הם הזדמנות מצוינת להכיר מקרוב עולם שטומן בחובו עניין רב, אסתטיקה ויצירתיות, וגם תחושת סיפוק משמעותית. למעשה, בוגרות רבות של הקורסים השונות יכולות לספר עד כמה הן נרגשות כשלקוחה יוצאת מהקליניקה כשהיא מחייכת מפה לאוזן פשוט משום שהיא מרגישה זוהרת וקורנת מאי פעם.

גם עבור המטפלת זו תחושה ממכרת.

 

כלים פרקטיים לבעלת העסק

ריבוי הקורסים הוא יתרון משמעותי אחד שיש למכללה לאסתטיקה. כל מי שרוצה להיכנס לתחום לראשונה וגם מי שמציעה חלק מהשירותים כבר היום, כולן יכולות להעשיר את הידע ולהרחיב את סל המוצרים והשירותים שלהן.

אלא שיש לקורסים האלה יתרון גדול נוסף, והוא חשוב לא פחות: במסגרת הקורס המקיף של המכללה לומדים גם רקע תיאורטי, גם ידע מעשי וגם מתרגלים בלי סוף, עד לשליטה מלאה בכל טכניקה וכלי עבודה.

בנוסף מקבלים גם המון כלים משמעותיים מאוד לניהול העסק, מהיכרות מעמיקה עם כללי בטיחות בסיסיים ועד למידת שיטות שיווק ודרכי פעולה שיאפשרו לך לגייס לקוחות לקליניקה המתפתחת.

 

כל החידושים במקום אחד

בעלת עסק שרוצה ליצור לעצמה מוניטין מצוין וגם לשמור עליו צריכה להישאר תמיד עם היד על הדופק. בכל תחום יש תמיד חידושים, בין אם מדובר על טכניקות מתקדמות לעיצוב הגבות (שיטת השערה), לאיפור מקצועי מדויק (איירבראש) או הסרת שיער בתהליך פשוט ומהיר (אפילציה).

המכללה לאסתטיקה מאפשרת לכל הסטודנטיות וגם לבוגרות שרוצות להעמיק ולהעשיר את הידיעה, לגלות את כל החידושים ואת כל השיטות החדשות והטובות ביותר שיש. כך אפשר מצד אחד להוסיף שירותים חדשים כדוגמת עיסוי באבנים חמות, מניקור או פדיקור, ומצד שני להפתיע עם טכניקות מתקדמות שמקצרות תהליכים וחוסכות זמן וכסף.

תמיכה נוספת שמעניקה המכללה לתלמידות היא חנות מצויידת מקצה לקצה בציוד חדיש ומתקדם למכוני יופי, לצד מוצרי קוסמטיקה ואיפור ברמות מחירים שונים. המכללה והחנות יושבים בלב באר שבע בכניסה לעיר העתיקה.

עם הכלים האלה הדרך להצלחה העסקית נראית לפתע בטוחה יותר, וגם קצת יותר מהירה.