ממשיכה לצמוח: ענקית העיצוב היפנית MINISO, פתחה אמש, רביעי 7.11.2018, את החנות השלישית של הרשת בקניון עזריאלי הנגב שבבאר שבע. החנות בעלת שטח של כ- 200 מ"ר והושקעו בהקמתה כ- 1.5 מיליון שקלים. החנות תציע כ-3,000 דגמים וכ-50,000 פריטים מעוצבים במגוון קטגוריות בהן: עיצוב הבית, דיגיטל, טיפוח ובישום, צעצועים, כלי כתיבה ומתנות, מוצרי טיולים וספורט, תיקים ארנקים, אקססוריז ועוד. כמו ביתר חנויות מיניסו גם בבאר שבע קולקציות חדשות יגיעו לחנות אחת לשבועיים.

צילום: goldpro76

עינת פורטוגלי, מנכ"לית MINISO ישראל: "אנו נרגשים לפתוח את החנות הראשונה של מיניסו בדרום הארץ, בקניון עזריאלי הנגב באר שבע; בדיוק כפי שהמותג צומח במהירות בכל רחבי העולם עם מעל ל – 4100 חנויות, כך גם בישראל המטרה שלנו היא להגיע לכל קצוות הארץ במהירות ולהנגיש את המותג לכולם. החנויות שלנו מציעות קולקציות בלעדיות, תוך הקפדה בלתי מתפשרת על איכות, עיצוב, חדשנות וכמובן מחירים נוחים".

לדברי שחר טביב, מנכ"ל עזריאלי הנגב: "קניון עזריאלי הנגב גאה להרחיב ולשדרג את תמהיל החנויות לקהל לקוחותיו. אנו שמחים על צירופו של המותג "מיניסו" שמתווסף לרשימת מותגי האופנה האיכותיים בקניון לרווחת תושבי הסביבה".