צילום יחצ

אוהלי נועם תבנה עבורכם סוכת אבלים המתאימה לכמות האורחים שלכם

באוהלי נועם לוקחים את שבוע האבל שלכם ברצינות הנדרשת ומספקים לכם אוהלי אבלים המתאימים לאירוח בהיקף הנדרש לכם. באוהלי נועם – מספקים רק אוהלים מרווחים, כאלו שתענוג יהיה לשהות בתוכם, ושיספקו לכם את כל מה שאתם צריכים בשביל להישאר שם למנהגי האבלות שלכם. בנוסף, תוכלו למלא את האוהל באורחים ועדיין לחוש שמרווח שם מאד. האוהלים נועדו לאירועים ומנהגי אבלות, בלתי חדירים לאקלים ויכולים לשמש גם במזגי אוויר לא ידידותיים כמו חמסינים ועומסי גשמים וקור.

אבזור מלא של האוהל על ידי נציגי חברת אוהלי נועם

setImageBanner('4785dd66-2094-4c38-a679-e17d3f9499c7','/dyncontent/2019/9/22/87a39669-c1de-48f2-9ba5-72c9f9701899.jpg',9126,'',510,80);

רהיטים – החברה תספק לכם רהיטים המתאימים לשבוע האבל שלכם, כולל שולחנות, כסאות ומפות ראנר. החברה תספק רהיטים גם בהתאמה לכמותכם כמתאבלים וגם על פי הכמות המשוערכת של האורחים הצפויים להגיע.

תאורה – שרשרת תאורת חוץ לזיהוי האוהל בלילה, מנורות פנים להתנהלות בתוך האוהל, כשהכל מבוסס על LED ומספק אור יקרות של ממש.

חשמל – מקררי שדה, מזגני שטח, מצננים, מאווררי מתכת, תנורים, פטריות חימום שולחניות, כל אלו יסופקו על ידי נציגי חברת אוהלי נועם להבטחה כינון אירוע ברמה גבוהה ביותר.

ארגון מלא של הציוד הנדרש – כל פריט ציוד שתזמינו יותקן באוהל, יחובר לחשמל ויספק לכם את כל מה שתאם צריכים בשביל להתאבל בכבוד.

עבודה יסודית: לוקחים ברצינות הנדרשת כל לקוחה ולקוח

כשאתם מזמינים אוהל אבלים להשכרה, אוהלי נועם לשירותכם במלוא מובן המילה. היא תסיק, באמצעות דיון עמכם, מהם הצרכים שלכם באוהל, לכמה אורחים הוא מיועד וכיצד תרצו לשבת (כמו בבמה, או מסביב לשולחנות) ותארגן את האוהל על פי בקשתכם. החברה מגשימה לכל לקוח מתאבל את שאיפותיו ומתייחסת לשבוע השבעה שלו בחרדת קודש על מנת להבטיח שבוע אבלות מכובד וללא תקלות.

פנייה לאוהלי נועם – הדבר הנכון לעשותו בשעת תכנון ישיבת שבעה

כשאתם מתכננים את סדר המאורעות בישיבת השבעה, איפה ישבו, כיצד, היכן, באיזה התקן, וכד' הכי אחראי לפחות לחברת אוהלי נועם אשר התנסתה רבות בעברה בבניית סוכות אבלים למשפחות גדולות כקטנות. החברה תדע לשים את האצבע היכן שצריך ולספק לכם את כל מה שנדרש על מנת שאירוע האבלות שלכם יעבור חלק, ללא תקלות וללא תרחישים בלתי צפויים.

קרא עוד: השכרת אוהלים לכל מטרהאוהלים לאירועים מיוחדים