Pixabay

בשנים האחרונות אנו עדים לביקוש הגובר ועולה בפיתוח עסק הן לעסקים מתחילים והן לעסקים קיימים. פיתוח עסקי הינו תנאי הכרחי להצלחת העסק שלכם. יחד עם זאת, יש לקחת בחשבון את עלותו של התהליך כחלק בלתי נפרד מן ההוצאות הנדרשות.

בנוסף לכך, מטרתה של תכנית הפיתוח הינה בעיקר לבעלי עסקים אשר מתכננים את צעדיהם הראשונים בכניסה לעולם העסקי.

מה מאפשר הפיתוח העסקי?

ScheduleRotate([[function() {setImageBanner('fbd098c6-0c7a-4e67-b642-7b4b9c309def','/dyncontent/2020/3/15/c0066c06-70a5-4856-8672-cea4c249d60f.jpg',10469,'',510,80,true,39324);},15],[function() {setImageBanner('fbd098c6-0c7a-4e67-b642-7b4b9c309def','/dyncontent/2020/3/25/23e55180-e8c1-4bfd-80e5-e6fcb5be4f9b.jpg',10526,'',510,80,true,39324);},15]]);

החלטתם שהגיע הזמן להיות עצמאי? מעוניינים לפתוח עסק? חשוב לעשות את הצעדים הראשונים הללו באופן יעיל ואפקטיבי. חשוב לציין כי חוסר ידע עלול להוביל אתכם להתחלה מאתגרת והוצאות בלתי צפויות.

יועצים עסקיים רבים אמונים על שלבים שונים במהלך הקמת העסק, בין אם גיוס משקיעים, היכרות השוק וכדומה. בהתאם לכך, יתרונותיו של בעל העסק עשויים להקל על הכניסה לעולם החדש, בו הלמידה תהפוך לתהליך בסיסי ויומיומי. פנים נוספות לעניין, תהליך הפיתוח יאפשר לכל לקבל זווית ראייה מפוקסת וממוקדת תוך העצמת החוזקות ושמירה על ההתלהבות והלהט הכה הכרחיים לכל אורך הקמתו של העסק.

יתרונות הפיתוח

לפיתוח ישנם יתרונות רבים. הידע והניסיון של המלווה מכיל בחובו משאבי ידע הכרחיים לבעל העסק אשר יאפשרו לו להסתייע בהתאם לתחום בו ירצה לעסוק. הלקוח נהנה משלל שירותים נחוצים אשר יאפשרו לו לצאת לדרך העסקית, תוך פסיעה מבוקרת בעולם העסקי וזיהוי הזדמנויות וניצולן באותה נשימה.

כמה פעולות שהפיתוח מביא עמו:

 • היכרות עם מקורות מימון וגיוס תקציבים.
 • היכרות עם שלבי בניית העסק.
 • בניית תכנית שיווקית.
 • קביעת תקציבים.
 • תזרים מזומנים.
 • שימוש בדפי נחיתה.
 • ועוד.

עליכם לקבל החלטה ולקבל את השינוי בו בחרתם, המעבר מלהיות שכיר לעצמאי! מחזור חייו של כל עסק מביא עמו עליות וירידות. המטרתו העיקרית של הפיתוח הינה לזהות את שלל הגורמים האפשריים לפגיעה והגנה על הפעילות העסקית שלכם וכיצד לשפר ולשמר את ההצלחה שלכם לטווח הרחוק.

ההשקעה הטובה ביותר לעסק שלכם

לקוחות רבים פונים אלינו בטענה שאינם מצליחים להשיג את התוצאות העסקיות שציפו לקבל, הם הגיעו לשלב שמשהו בו מונע מהם להתקדם ו/או אף להרים את הראש "מעל המים". לעניות דעתנו, כל מנהל צריך לדעת כיצד להתמודד עם שלל האתגרים העומדים לפניו.

העומס היומיומי, הלחץ, ערמת המשימות הגדלה בכל עת, מביאים עמן מורכבויות הסוללת דרך ישירה לתחושה של אבדון.

נסקור כמה אתגרים שכיחים העומדים לכל עסק:

 • חלוקת משימות.
 • ניהול עובדים.
 • שימור לקוחות והשגת לקוחות חדשים.
 • ביורוקרטיה.
 • טיפול שוטף בתזרים המזומנים.
 • ועוד.

הנקודות הנ"ל יהיו מוכרות לכל בעל עסק וותיק. אף על פי השונות בין כל העסקים, לרובם יש מכנה משותף אשר בא לידי ביטוי ביכולת הניהול. בעיות אינן נעלמות, תהליכי ניהול נכונים ומסגרות ליווי יעילה יאפשרו לכם למצוא פתרונות אידיאליים לעסק שלכם.

מכל האמור לעיל, במוקדם או במאוחר, לכל עסק נדרשים כלים מקצועיים אשר יאפשרו לו להתמודד עם האתגרים המופיעים במהלך חייו. הפיתוח והליווי יאפשר לכם הסתכלות מרחבית לטווח הארוך וזיהוי נקודות עליה וירידה טרם יתרחשו.

חשוב להדגיש, רוב הבעיות הן ברמה היומיומית וכאלה הידועות לכולנו. לכן, הפיתוח העסקי המהווה "זכוכית מגדלת" מציפה בעיות שעד עתה היו סמויות מהעין. זיהינו את הבעיה? הבנו מה עצר את העסק מלהתקדם? מכאן מתחילה ההצלחה.

במידה ואתם חשים שהנכם זקוקים לפיתוח אישי ומקצועי כאחד, הינכם מוזמנים להרים את הטלפון ולקבוע עמנו שיחת ייעוץ.

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל:[email protected]