אנשים רבים מתלבטים האם כדאי לקנות דירה חדשה או להשכיר ? האם המחירים יעלו או יירדו? שוק הנדל"ן של 2019  לא הוזיל עלויות ולא יצר מגמה של שינוי מלבד קיפאון, אם זאת בשנים האחרונות עלו מחירי הדירות  בישראל בצורה משמעותית  וכרגע אין שום הבטחה שתהיה הורדת מחירים.

לא ידוע אם המחירים ימשיכו לעלות גם בעתיד, כיוון שלא ניתן לחזות את התנהגות המשק, יש סיכוי גדול שמגמה זו תימשך בעליה  ואז  זה יוכיח שרכישת דירה היא השקעה משתלמת, בנוסף   בתקופה נוכחית נוצרו תנאים נוחים יותר לרכישת דירה. הבשורה למעוניינים ברכישת דירה, היא שעדיין באזור הדרום ניתן למצוא דירות במחירים שפויים.

היריד אשר יתקיים בעוד כשבועיים (01.03-02.03) ירכז את כל הפרויקטים והקבלנים המבוקשים  בבאר שבע ואופקים. על מנת לסייע בידיכם למצוא את דירת החלומות ריכזו עבורכם ביריד את כל הפרויקטים במקום אחד. זוהי הזדמנות בה תוכלו להגיע ולקבל את כל הטיפים, איך לקנות דירה  ללא טעויות.

יריד הדירות

בין הקבלנים המובילים המשתתפים ביריד: אביסרור משה ובניו,י.ח דמרי,אזורים, אחים בוסקילה,אסום, ש.ב.ה,רייסדור,ארזים,אבני דרך,י.ל אוזן,האחים אוזן,חי רפאל,אופק שלי,אייל פרץ,פ.ע עמר, רביד חדד.... ועוד

ביריד תוכלו למצוא מגוון של כל סוגי הדירות:  מבנייני בוטיק נמוכים, מגדלים, צמודי קרקע, וילות, קוטג'ים, בניה עצמית ועוד... כמו כן, רק במסגרת היריד תקבלו הטבות בלעדיות כמו למשל 100,000 ש"ח הנחה לרוכשים במעמד היריד, תנאי תשלום טובים ועוד.

בין באי היריד תוגרל טלוויזיה 55 אינץ' במתנה! בהגרלה שתקיים במוצאי השבת. 

הכניסה חופשית!

מתחם האירועים הינומה באר שבע ברחוב מקס נורדאו 1. בשישי בשעה 9:00-13:00 ובמוצ"ש 19:30-23:00. חניה חופשית במקום..

להשתתפות בהגרלה לחצו כאן