צילום: אודי אבן חיים

על רקע האתגרים והשינויים הצפויים בתחומי הסייבר ומהפכה הרביעית בעולם, ובישראל, החליט השנה מועדון הצרכנות הוט למקד לראשונה את הכנס השנתי שעורך יחד עם אגודת ההנדסאים, בהיבט  של בירת הנגב והאתגרים הצפויים בה שישפיעו על פי ההערכות גם על שאר המדינה. בירת הנגב מסומנת כביצת הזהב של מדינת ישראל ובשנים האחרונות נמצאת במגמת תנופה אדירה בתחומי ההייטק, טכנולוגיה, צרכנות, כלכלה ועוד.

בין הנושאים שידונו בכנס: "גאוות יחידה"  - באר שבע והנגב 2019, "סייבר" - איומי הסייבר על המשק, החברה והכלכלה בישראל, "המהפכה הרביעית" - אילו מקצועות עומדים להיעלם ואיך יראו החיים שלנו בעידן של אינטליגנציה מלאכותית? (מפי דוקטור יובל דרור), סיפורו של אלוף –  אדם ייחודי שהגיע להישגים אדירים בזכות כוח רצון עז ומוטיבציה.

הכנס יתקיים ב- 04.03.2019  באולמי סופיה – באר שבע.

את הכנס ינחה נעם גרושני -  מדורג שני בעולם בטניס נכים בדרגת הנכות הגבוהה. בעבר טייס מסוק קרב. וב-2018 הדליק משואה בטקס יום העצמאות בהר הרצל

בין המשתתפים והדוברים של הכנס: ראש עיריית באר שבע – מר רוביק דנילוביץ, מנכ"ל מועדון הוט: מר צביקה וילנאי, יו"ר הסתדרות ההנדסאים – מר דני הורנשטיין, יו"ר ההסתדרות בנגב – מר מאיר בביוף, יו"ר מרחב נגב מרכזי מר  ארמונד לנקרי, יו”ר מחוז באר שבע והדרום בהסתדרות ההנדסאים  מר שלום שמלה.