קובי מרימי אמנם לא השיג מקום גבוה בתחרות האירוויזיון שנערכה אמש, אך לפחות בתחרות הזו מדינת ישראל לא צריכה להבטיח את מקומה בשנה הבאה.

בכדורגל, לעומת זאת, הפועל באר שבע בהחלט צריכה לעשות זאת. למרות יכולת פושרת ומטה בתקופה האחרונה, האלופה היוצאת מוצאת את עצמה בעמדה נהדרת להבטיח את הכרטיס למוקדמות הליגה האירופית בעונה הבאה.

השחקנים באימון בסוף השבוע (צילום: זאב דיקמן)

לצורך כך, מאור מליקסון וחבריו יהיו חייבים לנצח הערב את הפועל חדרה. במועדון סירבו להתרשם מהטלטלה שעברה על היריבים בשבוע האחרון, ועל כך שאיבדו את מאמנם הבאר שבעי, ניסו אביטן, ששוב לא יעמוד על הקווים ב'טוטו טרנר' (במשחק שעבר היה מורחק – נ.ס).

הניצחון של חדרה על חיפה במחזור האחרון גרם לכך שבאר שבע תלויה בעצמה במאבק על אירופה. בשל המשחק בין מכבי נתניה למכבי חיפה במחזור האחרון, שני ניצחונות של באר שבע יספיקו למקם אותם בהגרלת המוקדמות, ובסיטואציה מסוימת ייתכן שאפילו רק ניצחון על חדרה יספיק.

ברק בכר חייב ניצחון. צילום: זאב דיקמן

ג'ון אוגו לא ישחק במשחק הקרוב בשל הרחקת צהובים. הניגרי יערוך את הופעת הפרידה שלו במדי באר שבע בשבוע הבא במשחק הנעילה מול מכבי תל אביב. אריק סאבו או תומר יוספי יתפסו את מקומו. דור אלו החלים מפציעה טורדנית, אך נראה שברק בכר ימשיך עם חאתם אלחמיד באגף הימני.

תומר יוספי מועמד לפתוח. צילום: זאב דיקמן