הפועל באר שבע ממשיכה להדרדר. הערב הגיעו שחקניו של ברק בכר לאצטדיון "סמי עופר" המושמץ וקיוו להעניק לתושבי באר שבע מעט נחת לאחר יומיים סוערים שעברו עלייהם. אז קיוו.

שחקני הקבוצה בפתיחת המשחק. צילום: זאב דיקמן

25 הדקות הראשונות היו מנומנמות אבל בחצי השני של המחצית הראשונה קיבלנו שואו. מהלך כדורגל נהדר, כזה שלא ראינו מבאר שבע כמעט העונה וחבל מאוד על כך, הסתיים בדחיקה מקרוב של חנן ממן לאחר בישול של נייג'ל האסלביינק. ההולנדי היה נהדר עד הדקה הזו - ומשם נעלם וחזר ליכולת הרגילה שלו.

הפועל באר שבע הייתה הרבה יותר טובה ממכבי חיפה בדקות האלו, אך לא השכילה לכבוש את השני וכמאמר הקלישאה: "מי שלא כובש - סופג". בתוך 2 דקות בלבד השלימו הירוקים מהפך ביתי. ניקיטה רוקאביצ'ה שלח טיל לרשת של לויטה והשווה ל-1:1. שון וייסמן, במבצע אישי מדהים אודות לקומדיה של טעויות בהגנה האורחת, השלים מהפך עם הירידה למחצית השנייה - 2:1 לחיפה.

חנן ממן חוגג. צילום: זאב דיקמן

חמש דקות לפתיחת המחצית השנייה, וייסמן ירה ופגע בשנית. החלוץ קיבל כדור על סף הרחבה, שלח בעיטה לא חזקה מדיי, לויטה לא הגיב טוב ולוח התוצאות השתנה ל-3:1. בשלב זה, ויתרה באר שבע על המשחק. בכר נאלץ לעלות עם הרכב מאולתר וללא עומק בספסל ואכן שלושת החילופים לא הצליחו לחזק ולו במעט את קבוצתו, שרושמת משחק משחק רביעי ללא ניצחון.

ביום שבת תתארח באר שבע במושבה. הפסד לזהובים הלוהטים של אבוקסיס יורד את הקבוצה של אלונה ברקת למקום החמישי בטבלה, שממנו אין שום סיכוי להשיג כרטיס לאירופה.

ביכולת הזו יהיה קשה להשיג כרטיס לאירופה. צילום: זאב דיקמן