בתום המחזור האחרון של ליגת הקדטים והנוער הוכתרה קבוצת הנערים של "אתלטי הנגב" כאלופת המדינה.

מדובר בתוצאה נפלאה עבור הספורטאים הצעירים, מועדון "אתלטי הנגב" והעיר באר שבע כולה. במועדון מקווים שההישג הזה יביא להמשך קטיפת תארים והישג מדליות הן ברמה הקבוצתית והן ברמה אישית.

קבוצת הנערים מורכבת מהאתלטים הבאים: אורי ארנון, הראל פרץ, מוחמד אבו אנזה, סמיון ברודסקי, יונתן ישוק, הראל פרץ, עדן גולן, שחר גפן, רון מגן, נדס הדס, זיו רנדליך, דניס בלומיצב וירמי טוביאנה.

במקום הראשון (הצילומים באדיבות "אתלטי הנגב")

ביומה האחרון של התחרות, בלטו האצן מוחמד אבו אנזה קבע שיא אישי בריצת 200 מטרים כשעצר את השעון על 22.14 שניות והודף כדור הברזל, דניס סלומיצב, אשר שיפר גם הוא את שיאו האישי כשזרק למרחק של 12.36 מטרים.

הישג מכובד נוסף הגיע מכיוון קבוצת הקדטיות של "אתלטי הנגב". הבנות, ובהן אחת מהאתלטיות עם הפוטנציאל הרב ביותר בארץ, הקופצת לגובה ורוניקה צ'יינוב, הצליחו גם הן לעלות לפודיום בסיום הערב. הבנות סיימו במקום השלישי, וצ'יינוב הראתה את יכולתה גם על מסלול הקפיצה כשקבעה שיא אישי בקפיצה משולשת – 11.20 מטרים.

הקדטיות במקום השלישי

ג'ובראן אלופת ישראל בקרב 7

במהלך חג הפסח נערכה אליפות ישראל בקרב רב לשנת 2019. מועדון "אתלטי הנגב" זכה במספר גבוה של תארים, כשהבולט בהן הגיעה מג'ומאן ג'ובראן אשר זכתה בתואר היוקרתי של אלופת ישראל לנשים בקרב 7 בפעם השנייה ברציפות. סמיון ברודסקי הוכתר לאלוף ישראל לנוער בקרב 10.

ג'ובראן (במרכז) על הפודיום