הפועל באר שבע המשיכה הערב את רצף הניצחונות שלה לאחר שגברה 1:4 על הפועל חדרה למרות פיגור מוקדם. השחקנים של ברק בכר לא רגילים לשחק בשעה כה מוקדמת (16:00), מה שיכול להסביר את ההירדמות במהלך המחצית הראשונה, אך במחצית השנייה הסיפור היה אחר לגמרי.

כאמור, חדרה שלטה במחצית הראשונה. חמש דקות מפתיחת המשחק, אליאל פרץ הנהדר שלח טיל לעבר המסגרת, לויטה כבר נכנע אך הכדור ננעץ בדיוק בחיבור וניתז החוצה. לאחר חצי שעה של משחק, ערבובייה ברחבה הובילה לעצירת כדור נהדרת של לויטה אך לוסיו, על הריבאונד, שלח כדור שגם השוער המצויין לא היה יכול לעצור – 1:0 חדרה. עד למחצית, המאמן ניסו אביטן ראה את שחקניו כמעט ומכפילים את היתרון אבל ללא הצלחה.

בן שהר היום. צילום: חגי מיכאלי עבור one.co.il

לא ברור מה ברק בכר אמר לשחקניו במהלך ההפסקה, אבל מה שזה לא היה – זה עזר. השחקנים בלבן שינו גישה ועלו על מנת לנצח. הבליץ' החל מדקה 73. מאור מליקסון שינה עמדה לקיצוני ימני ובנגיעה הראשונה מהתפקיד החדש הגביה כדור מדוייק לראשו של בן שהר שנגח בצורה מדוייקת והשווה – 1:1. כעבור שתי דקות, התקפה נהדרת בהשתתפות אוחנה, שנכנס והיה מצויין, וניב זריהן הסתיימה בבעיטה של האסלביינק על גופו של אג'ידה. כמו בשער של באר שבע, גם בשער הזה, אג'ידה שמט ונייג'ל האסלביינק היה שם כדי לתקן – מהפך – 1:2 באר שבע.

בתוספת הזמן הלבנים עקצו פעמיים: כדור אומן של מראוון קבהא הותיר את בן שהר לבד מול השער והאחרון כבש את השני שלו. שתי דקות לאחר מכן, בן שהר על תקן המבשל עם מסירה להאסלביינק, שמשלים צמד וחותם את תוצאת המשחק – 1:4.

זריהן והאסלביינק חוגגים. צילום: חגי מיכאלי עבור one.co.il