הישג גדול ל-מ.כ באר שבע בכדוריד אמש (חמישי) באולם קציר בחולון. הקבוצה מבאר שבע התארחה אצל החולונים למשחק חשוב שניצחון בו היה מקדם כל קבוצה לעבר הישארות בליגה ללא מאבקי ההישרדות. בסיום, ידה של באר שבע הייתה על העליונה.

המשחק היה צמוד לכל אורכו. למחצית ירדה באר שבע ביתרון 10:13. חולון חזרה למשחק ופחות מעשר דקות לסיום לוח התוצאות הראה 25:24 למארחים.

חולון כבשה שער נוסף והיתרון צמח. פחות מ-2 וחצי דקות לסיום, באר שבע הצליחה לבצע קאמבק והשוותה את התוצאה ל-27:27. מרגע זה, הדרמה הגיעה לשיאה.

הערב בחולון. צילום באדיבות מ.כ חולון

בתוך פחות מדקה העניינים על המגרש יצאו מכלל שליטה, באופן המקצועי כמובן. באר שבע עלתה ל-27:28 וחולון השוו מיד. בהתקפה האחרונה של המשחק, הצליח יובל שמש לכבוש שער חשוב מאין כמוהו, אולי השער החשוב העונה, והמשחק הסתיים בניצחון 28:29.

בעקבות הניצחון, באר שבע עולה זמנית למקום השמיני עם 14 נקודות במאזנה. גם אם עירוני רחובות תנצח ותחזיר את באר שבע למקום התשיעי, החניכים של אבנר דרורי הצליחו להגדיל את הפער מהמקום העשירי (חולון) לארבע נקודות, זאת כאשר נותרו 10 נקודות בלבד בקופה.

בקבוצה מקווים שהניצחון החשוב יעניק אוויר לנשימה לשחקנים ושבכך הם הבטיחו הישארות ועמדו במטרה שלהם העונה. ייתכן כי הקבוצה אף תצליח להשתחל למקום השמיני שמוביל לפלייאוף העליון. מכל מקום, המאבק עדיין פתוח ובקבוצה לא ינוחו על זרי הדפנה. ביום שישי (22.2, 16:00) תארח באר שבע את רמת השרון מצמרת הטבלה.