בפוליטיקה, בספורט ובכל התחומים יש כינוי אחד למה שעובר על הפועל באר שבע: התרסקות.

בסך הכול פעמיים חזרו העונה השחקנים של ברק בכר מחוייכים אחרי משחק חוץ. הערב, במושבה, קיוו לעשות זאת בפעם השלישית ולתת לאוהדים סיבה לחייך אחרי יומיים קשים שעברו עלייהם בעקבות הודעתה של אלונה ברקת על מעבר לפוליטיקה הארצית. אז קיוו.

צילום: זאב דיקמן

שער בודד מפנדל מפוקפק של קלאודמיר פריירה חרץ את גורל המשחק. באר שבע דווקא לא שיחקה בצורה כל כך נרפית כפי שכבר ראינו אותה העונה, אך המשיכה עם סדרת החמצות מזעזעת, בעיקר מרגלי בן שהר, ולא השכילה לכבוש לשערו של שוער העבר שלה, רובי לבקוביץ', שהיה מצויין.

מי שחזר לשחק לאחר חודשיים מחוץ לסגל הוא חן עזרא. בכר הכניס את הקשר בדקה ה-64 וקיווה שיושיע את קבוצתו, אבל זו משאלה גדולה מדיי לבקש משחקן שהיה כבר פסע מלהחליף מועדון במהלך חלון ההעברות שנסגר השבוע.

צילום: זאב דיקמן

אירוע משעשע, או עצוב, תלוי מאיזה צד אתם מסתכלים, נרשם בדקה ה-54. אחמד עאבד תפס שחקן באר שבעי ברחבה והשופט שרק לפנדל. בן שהר בעט אך לבקוביץ' עצר והכדור חזר למרכז הרחבה. שהר רץ לריבאונד וכשהיה קרוב לדחוק את הכדור, נתקל בנייג'ל האסלביינק, שגם הוא רצה לכבוש, השניים התמוטטו על הדשא והכדור? לא היה קרוב לרשת. ברחבי הרשת נתנו לאירוע את הכינוי: "סיכום עונת 2018/2019 של הפועל באר שבע".

בשבוע הבא תארח באר שבע את בית"ר ירושלים ועד אז תקווה שיריבותיה למאבקי הפלייאוף העליון יאבדו נקודות, כפי שעשתה הערב הפועל חיפה.