כמדי סוף שבוע, גם ב-24 השעות האחרונות מספר מקבוצות הכדור של העיר באר שבע היו בפעילות ואנו מסכמים לכם את התוצאות.

כדורעף גברים: ממשיכים להוביל

קבוצת אס'א גידיס בן גוריון באר שבע המשיכה את רצף הניצחונות הנהדר שלה. הקבוצה של ירון שוורץ אירחה את הפועל ירושלים לקרב נוסף במסגרת הבית העליון. ידם של המארחים הייתה על העליונה עם ניצחון 1:3. היתרון ניכר בשתי המערכות הראשונות (19:25 12:25), הירושלמים חזרו עם ניצחון במערכה השלישית (25:18) אך בן גוריון סגרה סיפור במערכה הרביעית (20:25).

הקבוצה ממשיכה להוביל את טבלת הבית העליון אך נמצאת עם משחק עודף על פני רוב היריבות שלה. במחזור הבא יתארחו המעופפים מבאר שבע אצל מי שהייתה יריבתם העיקרית בחלק הראשון של העונה, מכבי AOV אשדוד.

ממשיכים להוביל את הטבלה (ארכיון)

כדוריד: הפסד למובילת הטבלה

חגיגת כדוריד אחר הצהריים בבאר שבע. מכבי ראשון לציון, מוליכת ליגת העל שעד כה לא הפסידה העונה ונראית בעיני רבים כמועמדת לאליפות, הגיעה להתארח באולם בשכונת רמות.

החניכים של אבנר דרורי לא הצליחו לחולל סנסציה. כבר מפתיחת המשחק, יתרון איכות של הצהובים מראשון לציון בא לידי ביטוי. האורחים פתחו את המשחק בסערה והובילו 11:3 אחרי זמן קצר. לקראת סיום המחצית, באר שבע, בראשות מילוש בוישיץ' הצליחה לצמק את התוצאה. במחצית השנייה הפער כבר צומק עד לשישה שערים בלבד, אבל ראשון לחצה על הגז ולא הותירה לבאר שבע סיכוי. 31:20 בסיום.

היריבה מראשון לציון הייתה גדולה על באר שבע

בשבוע הקרוב שני משחקי חוץ חשובים לבאר שבע. ביום שני יתארחו השחקנים בקריית מוצקין וארבעה ימים לאחר מכן ברחובות. בסיבוב הראשון, הפסידה באר שבע לשתי הקבוצות הללו אבל זה היה כתוצאה מפתיחת עונה רעה מאוד עבור השחקנים של דרורי. בקבוצה הגדירו את שני המשחקים הללו כ"משחקים של להיות או לחדול".

כדורגל נשים: הפסד לנתניה

קבוצת הנשים של הפועל באר שבע הפסידה אתמול 1:0 לבנות נתניה במשחק שנערך באצטדיון וסרמיל. את השער היחיד במשחק כבשה אמאראל איזאדורה בדקה ה-56.