הפועל באר שבע השבורה תחפש נקודות ליגה יקרות במשחק חוץ מחר מול מכבי פתח תקווה באצטדיון 'המושבה'.

ברק בכר אמר במסיבת העיתונאים לפני המשחק: "אחרי כל משחק אני נותן לשחקנים את התחושה שאני מאמין בהם. יש תקופות שדברים פחות מסתדרים, אנחנו רוצים לעשות הכול כדי לצאת מזה. אנחנו סומכים על השחקנים ומאמינים בהם. אני גם מאמין בעצמי ובצוות שנצא מזה. בכל מקרה, תוצאה טובה יכולה לשנות עבורנו הכול”

באימון שקיימו השחקנים אמש, הגיעו כעשרים אוהדים והביעו בצורה שלא משתמעת לשני פנים את אכזבתם מהמתרחש בקבוצה בעת האחרונה. האוהדים קראו לשחקנים להתעורר, וחלקם אף הוסיפו מילים קשות יותר כמו "ביזיון" ו"קבוצה של 150 מיליון שקל נראית כמו של 150 שקלים". ג'ון אוגו התייחס לאותם אוהדים וניסה להבין בתנועות ידיים מה הם רוצים, אך השיבו לו מיד "הטענות לא כלפייך, ג'ון".

אוגו פונה לקהל

לפני תחילת האימון, שיר צדק וברק בכר ערכו שיחה על כר הדשא, כשהבלם עלה לחימום. השיחה התרחשה בחלקו השני של המגרש, כך שלא היה ניתן לשמוע מה נאמר בה, אך לפי שפת הגוף, נראה שצדק לא היה מרוצה בתחילה כשהגיע לדבר עם מאמנו. לאחר שהשיחה, שארכה מספר דקות בודדות, הסתיימה, צדק חזר להתאמן יחד עם חבריו. מי שנראה מבודד באימון הוא ניב זריהן, שצפוי לעזוב את הקבוצה עד סוף חלון ההעברות.

צדק ובכר משוחחים

באימון המסכם שנערך היום, ספג אורן ביטון חבלה. המגן השמאלי, שחזר לאחרונה מפציעה ארוכה, תוכנן לפתוח בהרכב של בכר, אך כעת לא ברור אם יהיה כשיר לעשות זאת. הבעיה של הצוות המקצועי בעמדה זו גדולה, שכן גם בן תורג'מן נמצא בספק עקב פציעה מהמשחק מול מכבי נתניה. מיגל ויטור עדיין אינו כשיר ולא צפוי להיות חלק מהסגל. ג'ון אוגו מושעה עקב צהובים, ובכר צפוי לפתוח עם שלישיית קשרים שכוללת את קבהא, טאפוקו וסאבו. בן שהר אמור לחזור להרכב על חשבונו של בן בסט, שפתח ולא הרשים בהפסד למכבי נתניה.