הפועל באר שבע בני שמעון הפסידה הערב (חמישי) 84:81 למכבי ראשון לציון בהיכל הקונכייה. מדובר במשחק השלמה שנדחה עקב המצב הבטחוני.

באר שבע פתחה טוב את המשחק ועלתה ל-2:9 מהיר. גיא גודס ביקש פסק זמן חריג בתחילת המשחק, מה שעזר לקבוצתו לחזור מהר לעניינים ולהוביל 12:13. ג'ורדן סווינג, במשחק מצויין, החזיר את היתרון לאדומים ובסיום הרבע הראשון הלוח הראה 19:25 לבאר שבע. הרבע השני נפתח בסערה דרומית – כשבאר שבע עולה ליתרון שיא של 19:30. הכתומים מעיר היין הפכו את התוצאה בקאמבק מרשים עד לסיום המחצית וירדו להפסקה ביתרון 42:45.

הערב בקונכייה

הרבע השלישי המשיך להיות הפכפך כמו כל המשחק. הכתומים שלטו בתחילתו, אך לקראת הסיום המומנטום עבר לצד האדום ובסיום הרבע רק 62:64 לראשון לציון. רמי הדר לא הבין למה שחקניו לא עלו לרבע הרביעי, בו לקח להם ארבע דקות שלמות לקלוע סל – עד אז היתרון כבר היה 62:71 לראשון לציון. ג'ורדן סווינג היה אחראי על רצף של מספר קליעות עונשין והפער צומק ל-3 נקודות בלבד.

הדרמה הגיעה לשיאה כשנותרה פחות מדקה לסיום המשחק. איגור קולושוב האורח הגדיל את היתרון ל-78:81. טיילור בלון החמיץ את הזריקה בהתקפה שלאחר מכן, אך חנן קולמן לקח ריבאונד התקפה. קולמן הוציא לסווינג שקבר שלשה אדירה, שהעלתה את מאזנו ל-25 נקודות במשחק, והשווה את התוצאה – 81:81 כשהשעון מראה 29 שניות בלבד לסיום. לאחר פסק זמן, ראשון לציון יצאה להתקפה שבסיומה אדם אריאל צלף מחוץ לקשת – 81:84. לבאר שבע נותרו בסך הכול 3 שניות לחולל סנסציה גדולה, אבל טיילור ברון זרק מרחוק ולא קלע.

הגוש הכתום שמח בסיום

בצד החיובי, באר שבע יכולה להיות מרוצה מכך שהסתדרה לא רע ללא שני שחקנים מרכזיים: סמאג' כריסטון (ייעדר כחודש עקב קרע בשריר) וטראוויס ווריק (צפוי לחזור בעוד מספר שבועות). ביום שני תחזור הקבצה שוב להיכל הביתי למשחק מול מכבי אשדוד/באר טוביה.