איזו אכזבה. אלופת המדינה, כנראה היוצאת, מעמידה מאזן עלוב בשבוע החולף: 3 נקודות מ-9 אפשריות. אם בשבוע שעבר היו גורמים בבאר שבע שאמרו ש"החודש הזה יקבע האם מירוץ האליפות עודנו חי" הרי שהיום הם קיבלו לכך חותמת סופית – לא.

בדומה למשחק מול הפועל חדרה והפועל חיפה, גם היום ההתקפה לא הייתה הבעיה של באר שבע. עד לדקה ה-20, בן שהר ואריק סאבו היו אחראים על החמצות לאחר שנייג'ל האסלביינק, שהיה טוב, סיפק להם כדורים על מגש של זהב. בדקה ה-25 מתח בלמה של סכנין, מארון גאנטוס, את אזור המפשעה וסארי פלאח נכנס במקומו. לא חלפו 2 דקות, ופלאח איבד את הכדור בסמוך לרחבה ואז הכשיל בבירור את בן שהר כשהוא בתוך הרחבה – פנדל. שהר לא התבלבל והכניע את קנדיל – 0:1 לבאר שבע. עד לסיום המחצית, מאור מליקסון ומוחמד גאדיר הגיעו למצבים טובים אך הקבוצות ירדו למחצית ביתרון זעום לבאר שבע.

שהר חוגג. זה לא הספיק. צילום: זאב דיקמן

בדקה ה-59 דיא סבע ספק מסר ספק בעט לעבר השער, בן שהר גלש לכדור והיה רחוק סנטימטר מלדחוק אותו לשער חשוף. כעבור 2 דקות, איהאב שאמי הכשיל את מליקסון בדרך לרחבה וספג כרטיס צהוב שני. אם ברק בכר חשב שזה יקל עליו את המלאכה, הוא טעה. בדקה ה-78 חאתם אלחמיד נגע בידו בכדור בתוך הרחבה ואלון יפת פסק פנדל גם לטובת האורחים. ישראל זגורי כבש בקור רוח – 1:1.

שאמי מורחק. צילום: זאב דיקמן

מפלס הלחץ בטרנר עלה ובעוד שחקני סכנין נפלו מהרגליים ובזבזו זמן, שחקני באר שבע נראו מבוהלים וללא שליטה על מה שקורה במגרש. בכר הכניס למערכה את חנן ממן ואת ניב זריהן, אך מי שהיה הכי קרוב הוא דיא סבע, שזעזע בדקה ה-95 את הקורה. רק את הקורה.

סבע. הכניע את קנדיל - לא את הקורה. צילום: זאב דיקמן

באר שבע מסיימת שבוע לא טוב מבחינתה, שחותם סיבוב מאכזב מאוד. בשבוע הבא תארח קבוצתו של בכר את היריבה הכי צפונית בליגה – עירוני קריית שמונה.