שבוע וקצת לאחר הדרמה בהיכל הקונכייה, שבסיומה הדיחה הפועל תל אביב את הפועל באר שבע בני שמעון מהמפעל, הגיע זמן הנקמה.

הקבוצה של רמי הדר חיברה ניצחון שני ברציפות. המשחק לא התחיל בצורה אופטימית עבור באר שבע – הרבע הראשון הסתיים בפיגור 22:11. ג'ורדן סווינג ועדי כהן סבן פתחו בסערה את הרבע השני וצימקו לנקודה. השליטה של המארחים המשיכה והמחצית הסתיימה ביתרון 40:30 לתל אביב.

כשרמי הדר שיבח לאחר ההפסד ההוא את חניכיו ("אני יכול לכבוש איתם את הבופור") הוא התכוון בדיוק למחצית כמו השנייה שראינו היום. באר שבע שינתה לגמרי את המשחק בחצי השני ובאמצע הרבע הייתה בפיגור של 3 נקודות בלבד. תל אביב שמה רגל על הגז וסיימה את הרבע ביתרון 54:47, אבל אז הגיע הרבע הרביעי.

טיילור ברון הערב. צילום: עודד קרני עבור מנהלת ליגת העל בכדורסל

תצוגת כדורסל נפלאה של באר שבע, בראשות דונאלדסון, הביאה לריצה של 0:12 לזכות האדומים וליתרון 57:61. שחקני הפועל תל אביב היו בשוק ולא הצליחו להגיב לבליץ' לנגד עיניהם. לקראת סוף הרבע, התוצאה צמחה ל-59:68. לקראת הסיום, החניכים של דני פרנקו ניסו לחזור, אבל לא יכלו לבאר שבע שניצחה 68:73. ברבע הרביעי באר שבע קלעה 26 נקודות מול 14 בלבד. בלט במיוחד: חואקים דונאלדסון עם דאבל דאבל (14 נק', 12 ריב').

בעוד שבוע בדיוק תגיע מכבי תל אביב למשחק היסטורי בהיכל הקונכייה, ועם הכושר הנוכחי של באר שבע – למועדון הפאר הצהוב יש בהחלט ממה לחשוש.