אכזבה. כך ניתן להגדיר את הפסד החוץ של אלופת המדינה הערב למכבי נתניה.

האדומים של ברק בכר דווקא פתחו את המשחק טוב מאוד. בדקות הראשונות, היו אלה האורחים ששלטו בקצב המשחק וגם הגיעו מספר פעמים לרחבה של דני עמוס. נייג'ל האסלביינק היה קרוב מאוד לדחוק את הכדור לשער אך פספס. בדקה ה-14 באר שבע קופחה. בן שהר כבש שער חוקי, אך צוות השיפוט פסל אותו בטענת נבדל.

יצאו מנוצחים. צילום: זאב דיקמן

אירוע שלא זכור כדוגמתו לאחרונה התרחש עד הדקה ה-30. שלושה שחקנים של מכבי נתניה יצאו עקב חילופים. השלושה סבלו ממתיחות בשריר הירך האחורי, וכך נותרו היהלומים ללא אפשרות לשינויים כבר לאחר חצי שעה של משחק. בדיעבד, זה לא פגע בהם.

בדקה ה-32 באר שבע קופחה שוב. המגן הנתיינתי, ג'ונתן בורנשטיין, השתלט לא טוב על כדור בתוך הרחבה והכדור ניתז לידו. למרות שהשופט, ארז פפיר, היה קרוב, הוא לא שרק לפנדל. באר שבע נעלמה לקראת סוף המחצית הראשונה וגם לא עלתה למחצית השנייה.

גם זה לא נכנס. צילום: זאב דיקמן

הצהובים לחצו וגם באו על שכרם. בדקה 60 בדיוק, המחליף טים הויבך הגביה כדור מהאגף ומצא את גיא מלמד חופשי לגמריי. מלמד נגח בקלות לתוך השער של אריאל הרוש, שלמרות שהיה נהדר, לא הצליח הפעם להושיע. החלוץ שעבר הקיץ מהפועל באר שבע לא חגג מול קבוצתו לשעבר. עד לסיום, באר שבע נראתה כבוייה והשפע ההתקפי לא הצליח לייצר מצבים ובסיום 0:1 למכבי נתניה.

בסיום המשחק, לואי טאהא ובן ביטון דחפו האחד את השני והיו קרובים מאוד לעימות פיזי של ממש, לפני ששחקני האלופה הפרידו ביניהם. במועדון יבדקו מה הוביל לאירוע. במחזור הבא באר שבע תחזור ל'טוטו טרנר' ותארח את הפועל תל אביב (ראשון, 4.11).

למלמד כן הלך מול האקסית, לסבע לא. צילום: זאב דיקמן