בשבת הקרובה לא יתקיים במשחק ליגת העל בשל פגרת נבחרות, ובהפועל באר שבע הוחלט לקיים משחק אימון מול מ.ס אשדוד.

היום (חמישי) נפגשו שתי הקבוצות בשעת בוקר מוקדמת. האשדודים הוליכו 0:3 לאחר שברק בכר נתן מנוחה לשחקנים הבכירים. חאתם עבד אלחמיד ויוני אליאס אחראים על השערים המצמקים של המשחק שהסתיים בניצחון הדולפינים 2:3. הנבחן, מיקו ממן, לא הרשים את הצוות המקצועי ולא יחתום בקבוצה.

המסע ברחבי העולם מתחיל הערב

מי שלא שותפו במשחק האימון הם שבעה משחקני אלופת המדינה, שנבחרו לייצג את מדינתם במהלך הפגרה.

בראש ובראשונה, חמישה שחקנים זומנו לסגל נבחרת ישראל. בתחילה זומנו אריאל הרוש, בן ביטון, שיר צדק ודיא סבע. לפני מספר ימים, בעקבות פציעתו של מנור סולומון, גם בן שהר זומן לסגל של אנדי הרצוג. הערב (21:45) תשחק נבחרת ישראל מול סקוטלנד וביום ראשון (21:45) מול אלבניה באצטדיון טרנר, ככל הנראה לעיני מספר מביש של צופים, בעקבות מחירים גבוהים וחסרי כל קשר למציאות.

דור אלו, חוזר לעניינים. צילום: זאב דיקמן

ביום שבת יצטרף למעגל המשחקים ג'ון אוגו במדי נבחרת ניגריה. הנשרים ישחקו פעמיים מול נבחרת לוב במסגרת מוקדמות אליפות אפריקה. המשחק הראשון, בניגריה, יחל בשבת בשעה 18:00. ביום שלישי, לוב תארח והמשחק יחל בשעה 21:00. בתוך כך, הגרזן הניגרי העלה לפני מספר ימים לרשת סרטון בו הוא נראה מחלק כסף לחסרי בית בניגריה. אוגו זכה לשבחים רבים על המעשה בתקשורת המקומית, וכן גם בתקשורת הישראלית. כמו כן ציון דרך מרגש נרשם לזכות הגרזן השבוע כשמספר העוקבים שלו באינסטגרם הגיע ל-100,000 עגול, ברכותינו!

אוהדי הפועל באר שבע יצטרכו להתרגל לעקוב גם אחרי נבחרת סלובקיה, שלשורותיה זומן הרכש החדש, אריק סאבו. למרות שמשפחתו עברה רק לפני מספר ימים ממרכז הארץ לישוב כרמית, סאבו נאלץ להשאיר אותם עם הסידורים ולהתפנות למשימה הלאומית. סלובקיה תשחק ביום שבת (16:00) מול צ'כיה במסגרת ליגת האומות וביום שלישי (21:45) תפגוש את שוודיה למשחק ידידות.