חמישה ימים לתום חלון ההעברות – ואלופת המדינה ממשיכה לתקן את טעויות הקיץ ומזעזעת את הסגל. הבוקר (חמישי) הודיעה הקבוצה על החתמתו של אריק סאבו, קשרה הסלובקי של בית'ר ירושלים. סאבו צפוי לעבור במהלך היום בדיקות רפואיות שלאחריהן יחתום לשלוש עונות.

אריק סאבו. צילום: אורן בן חקון באדיבות one.co.il

ברק בכר בונה על השחקן שיוסיף ממד של קשיחות לקישור, שלדעת רבים הפך להיות 'רך' העונה. במועדון ציינו כי סאבו אמור להיות זמין לרשות ברק בכר כבר בעוד יומיים, במשחק הליגה מול מ.ס אשדוד. סאבו (26) יעזוב את הבירה לאחר שנתיים במדים הצהובים-שחורים. ב-62 הופעות בישראל כבש 9 שערים. סאבו נמנה על הסגל הרחב של נבחרת סלובקיה.

איינבינדר מקבל איומים

מי שאמור לעשות את הדרך ההפוכה ולהגיע לבית'ר ירושלים הוא דן איינבינדר. כאמור, בבאר שבע החליטו לתקן את טעויות הקיץ ולצורך זה לא בוחלים בשום אמצעים, כולל שחרור שחקנים שנחשבים אהודים בקרב הקהל.

איינבינדר אינו מאושר מהמהלך שתכננו עבורו, כאשר בחלק מהמקומות נטען כי העסקה מול סאבו נרקמה ללא ידיעתו של דן. מהרגע שבה הודלפה טיוטת ההסכם לתקשורת, החלו עשרות אוהדי בית'ר לשלוח לאיינבינדר הודעות מאיימות למכשירו הפרטי. חלק מהאוהדים של הקבוצה לא מעוניינים לראות את השחקן חוזר אלייהם כי לטענתם הוא "עזב את ירושלים בשביל הכסף של אלונה". ההודעות כמובן הגיעו לשחקן וערערו את רצונו לשוב לבירה. בשלב זה, לא ידוע האם העסקה תצא לפועל, אך רוב הסיכויים כי איינבינדר לא ישאר שחקנה של הפועל באר שבע.