הפועל באר שבע החתימה הערב (שלישי) שוער נוסף, בתקווה שהוא יהיה האחרון שמגיע לקבוצה בחלון ההעברות הזה.

אוהד לויטה יהיה השוער השלישי שמגיע העונה בחלון ההעברות, בתוספת לשני השוערים של העונה שעברה (גיא חיימוב ודודו גורש) שעזבו את המועדון. בבאר שבע נקלעו לסיטואציה בה אין להם שוער שני מחליף, ומיד הלכו על לויטה. בעקבות מעמדו שהתערער במכבי חיפה בעקבות הגעתו של חיימוב, ביקש השוער שחרור מהירוקים וקיבל אותו על מנת לחתום בבאר שבע.

אוהד לויטה (עמרי שטיין, באדיבות One.co.il)

חיימוב בתפקיד לויטה

בעונת 2011/2012 שימש לויטה כשוער הראשון של באר שבע. למרות יכולת נהדרת במהלך העונה, הוחלט להחתים בקיץ את אוסטין אג'ידה. הפרשה הזו מזכירה באופן כמעט מדוייק את פרשת 'חיימוב-שטקוס' שהתרחשה בבאר שבע לפני מספר חודשים.

אז, לויטה היה "בתפקיד גיא חיימוב", כאשר נטען שגילה על הבאתו של אוסטין אג'ידה רק דרך כלי התקשורת. גם אז עלו טענות נגד הנהלת באר שבע, על כך שהתנהלה בצורה לא ראויה, שכן 'משכה' את לויטה מדיונים על משא ומתן לעונה הבאה, אך בפועל פעלה להחתמת שוער בכיר אחר. מנגד, טענו במועדון כי נציגיו של לויטה היו אלה שתקעו את המשא ומתן בין שתי הקבוצות.

לאחר הסאגה הזו, המשיך לויטה לקפריסין ולאחר עונה חזר למכבי נתניה. שם, נתקל בסיטואציה מוכרת עבורו – הבאת שוער בכיר על חשבונו. השוער הפעם היה לא אחר מאשר אריאל הרוש, איתו ישתף פעולה לויטה בבאר שבע. גם המקרה הזה גרם לפרידה של לויטה מקבוצה ובקיץ 2014 עבר למכבי חיפה. עד היום, לבש לויטה את המדים הירוקים ושימש כשוער שני.