לא מעט מאוהדי הפועל באר שבע הופתעו שפיקוד העורף אישר לקיים את המשחק, לאור האזעקה שפילחה את שמי העיר בצהריי היום. למרות זאת, כ-9,300 מהם הגיעו לעודד ולתמוך בהפועל באר שבע בסיבוב המוקדמות השלישי של הליגה האירופית.

טוני וואקמה (מרטין גוטדאמק, באדיבות One.co.il)

המשחק נפתח רע מאוד. באר שבע הייתה מהוססת, לא מתואמת וגם ספגה שני שערים מהירים. אורן ביטון הכשיל שחקן קפריסאי בתוך הרחבה. למרות שריקות בוז צורמות, נונו מוראס בעט בקור רוח פנימה - 0:1. בדקה ה-28 דלאטורה כבש שער מרהיב בבעיטת מספרת מתוך הרחבה. כאן הסיפור היה נראה גמור, אבל באר שבע חזזרה עם שער של ג'ון אוגו בדקה ה-43 לאחר ערבוביה ברחבה.

טוני וואקמה וחנן ממן (איציק בלניצקי, באדיבות One.co.il)

המחצית השנייה הייתה סיפור אחר לגמריי. באר שבע יצאה מן המנהרה כמלוע של תותח. השחקנים של ברק בכר לחצו את הקפריסאים ואיימו על השער מספר פעמים. בדקה ה-50 חנן ממן נגח למשקוף. 8 דקות לאחר מכן, ממן בעט לשמיים ממצב קורץ. בדקה 70 בן ביטון בישל נהדר לטוני וואקמה שגרם לטרנר לעוף באוויר - 2:2. עד לסיום, הקפריסאים בזבזו זמן בצורה שעברה את גבול הטעם הטוב, מה שגרם לתסיסה בין שחקני שתי הקבוצות. 10 דקות לסיום הורחק כובש השער השני דלאטורה לאחר שספג צהוב שני.

בסופו של דבר, הקפריסאים הצליחו לשמור על התוצאה בעזרת המשחק המלוכלך והמשחק הראשון הסתיים ללא הכרעה. בשבוע הבא, באותו יום ובאותה שעה, באר שבע תעלה למשחק שיקבע האם העונה האירופית ממשיכה.