.

היום ומחר כל העולם יהיה מרותק למסכי הטלוויזיה כשארבע נבחרות יתמודדו על הכרטיס הנכסף לגמר גביע העולם. אנחנו ב'באר שבע נט' ממשיכים בתחרות מלך המונדיאל, שכנראה בסופו של דבר תהפוך לתחרות מלכת המונדיאל.

הכתבת המוכשרת, יהלי, ממשיכה להוביל בביטחה את הטבלה, כשנותרו בסך הכול ארבעה משחקים לסיום הטורניר. שלושת הבנים לא הצליחו לצמצם באופן ניכר את הפער, וכעת העיניים נשואות אל חצי הגמר. מי שהיה היחיד ששם את ביטחונו בנבחרת הבלגית מול צרפת הוא כתב הספורט, נווה סגל, שבונה מאוד על המקום השני ואולי על הפתעה גדולה וצמצום הפער מיהלי במקום הראשון.

טבלת הניקוד עד כה

יהלי 152
ליאור 116
נווה 111
בן 101

גביע העולם בכדורגל

אז נתחיל בהימורי חצי הגמר שלנו:

צרפת – בלגיה

נווה: ממשיך ללכת עם הבלגים כל הדרך עד להנפת הגביע. זה, לדעתי, היה צריך להיות הגמר של הטורניר, אבל לצערי ניפרד מאחת הנבחרות כבר הערב.

עולה: בלגיה
תוצאה בתום 90 דקות: 2:0 בלגיה
כובש ראשון: קווין דה בריינה

בן: קרב ענקיות אמיתי בין שתי נבחרות חזקות, לוחמניות, התקפיות ועם חורים בהגנה. השאלה לא מי תשחק יותר טוב, אלא מי תשמור על שער נקי יותר לאורך המשחק. ניחוש שלי שאף אחת והמשחק יוכרע בפנדלים.

עולה: צרפת
תוצאה בתום 90 דקות: 2:2
כובש ראשון: לוקאקו

יהלי: משחק שבקלות יכול היה להיות הגמר הגדול. שתי קבוצות ענקיות עם טונות של כישרון, אבל אחרי הניצחון המוחץ של בלגיה נגד ברזיל, נראה כאילו הם לא מתכוונים לעצור כאן. זה יהיה עוד יותר קשה מול צרפת אבל הגיע הזמן של בלגיה להגיע בפעם הראשונה לגמר המונדיאל.

עולה: בלגיה
תוצאה בתום 90 דקות: 3-2
כובש ראשון: אדן הזאר

ליאור: משחק מאוד מעניין מחכה לנו הערב, אין ספק שבין ה-4 שנותרו רוב האנשים יראו בצרפת כפייבוריטית אבל אם נתעמק בדרך ששתי הקבוצות עברו נשים לב שזו הפעם הראשונה שצרפת פוגשת יריבה שרעבה לזכות בטורניר. עד עכשיו צרפת עברה בית יחסית קל עבורה ושתי קבוצות שחוץ משמות ודיבורים גדולים התקשו לספק את הסחורה. לעומתה בלגיה נאבקה בבתים באנגליה שלא סתם נמצאת בחצי השני, יפן נבחרת שנלחמה כמו אריות, וברזיל שהתעוררה לאט אל שלבי הנוק אאוט אבל זה היה מאוחר לה מדי. כמובן המשחק לא יהיה קל, סביר להניח שצרפת תכבוש ראשונה אבל לדעתי בלגיה עושה מהפך!

עולה: בלגיה
תוצאה בתום 90 דקות: 1:2 בלגיה
כובש ראשון: אמבפה

האם נבחרת צרפת תהיה זו שתניף את הגביע?

קרואטיה – אנגליה

נווה: בניתי על הקרואטים, אבל אחרי האכזבה וכמעט-ההדחה מול הרוסים, אני לא חושב שהם יהוו יריבה ראויה לאנגלים, שימשיכו לחגוג עם השיר המאוס שלהם כל הדרך לסגנות כואבת.

עולה: אנגליה
תוצאה בתום 90 דקות: 1:0 אנגליה
כובש ראשון: ראחים סטרלינג

בן: הייתם מאמינים שקרואטיה תגיע עד הגמר? אז זהו, שכן. האמנו כל הדרך ואני מאמין בהם גם עכשיו, הם יתגברו על אנגליה שלא תחזיר הפעם את הגביע הביתה. לא נורא, אולי מונדיאל הבא בקטאר.

עולה: קרואטיה
תוצאה: 2:0
כובש ראשון: מנג'וקיץ'

יהלי: עם כל הכישרון והמחץ של קרואטיה בקישור ובהתקפה והיכולת המצוינת של הקבוצה לאורך הטורניר, העייפות שלהם אחרי שתי הארכות בשלבי הנוקאאוט תכריע את הכף. הקרואטים לא יצליחו להכריע את המשחק והאנגלים ינצלו את היכולת המצוינת שלהם במצבים נייחים. לדעתי, צפוי לנו דו קרב פנדלים נוסף, והפעם It's coming home.

עולה: אנגליה
תוצאה בתום 90 דקות: 1:1
כובש ראשון: הארי קיין

ליאור: מלכת הפנדלים עד כה, פוגשת את הנבחרת שהדרך אל חצי הגמר החזירה לה את האמונה. אין ספק מדובר במשחק קשה, והשוער האנגלי כבר הוכיח את יכולותיו, אבל עוצמת הבעיטות מחוץ למסגרת של הקרואטים תפתיע גם אותו ותשאיר את האנגלים עם טורניר מכובד ואותנו עם גמר שעוד לא ראינו בטורניר, כי בואו אף אחד לא רוצה עוד 1-0 של בלגיה על אנגליה.

עולה: קרואטיה
תוצאה בתום 90 דקות: 0:2 קרואטיה
כובש ראשון: ראקיטיץ'

אולי האנגלים יחזירו את הגביע הביתה?