עם כל הכבוד לחצי גמר המונדיאל, ויש הרבה כבוד, הערב ב-18:30 תעלה הפועל באר שבע למשחקה הראשון העונה במסגרת אירופית – וזה הדבר שלו כולנו מחכים.

צילום: אינסטגרםהאדומים נחתו ביום ראשון בטאלין, בירת אסטוניה. מאז הסתובבו קצת בעיר היפה וערכו אמש אימון מסכם ומסיבת עיתונאים לקראת המפגש הראשון במסגרת הסיבוב הראשון של מוקדמות ליגת האלופות.

ברק בכר צפוי לעלות בהרכב שכולו כחול לבן. מי שיתפוס את מירב תשומת הלב הוא שיר צדק, שישחק לראשונה מאז התפוצצות פרשת החומרים האסורים וההשעייה שנכפתה עליו. בחוד, בן שהר צפוי להיות מועדף על פני תומאש פקהארט, שייתכן ויעזוב את הקבוצה בקרוב.

מתכוננים בטאלין. צילום: אינסטגרם

שני שחקני הרכש החדשים, השוער ג'יאניס אנסטיס והמגן/קשר ג'וליאן סטו, נמצאים באסטוניה יחד עם חבריהם החדשים ונרשמו למשחק. שניהם לא אמורים לפתוח וכנראה שגם לא לקבל דקות משחק. סטו נרשם עם המספר 82, לאחר שהמספר 28, איתו הוא משחק כמעט כל הקריירה, תפוס על ידי חנן ממן. שינוי נוסף בגזרת המספרים הוא ניב זריהן, שיעלה לשחק עם הספרה 7.

המטרה המרכזית של ברק בכר היא לנצח את המשחק בהפרש שלא יותיר ספק באשר לזהות העולה. המאמן יעלה בהרכב התקפי ונתן הוראה לשחקנים לתקוף מהרגע הראשון ולנסות לכבוש שער מהיר, מה שלטענתו יקל על המשך המשחק. אוהדים בודדים צפויים ללוות את הקבוצה למשחק. שאר האוהדים העדיפו לשמור את הכסף למשחק שאמור להתקיים בקרואטיה בסוף החודש.