לאחר שסיכם את תנאיו לפני זמן רב, היום זה הפך לרשמי. המגן השמאלי, שמואל שיימן (בנובמבר יחגוג 31), יהיה שחקנה של הפועל באר שבע לשתי העונות הבאות.

הישראלי-הולנדי יגיע כמחליף לאורן ביטון, שהפך בעונה האחרונה להיות המגן השמאלי הפותח לאחר שהציג יכולות נפלאות. שיימן מגיע לאחר עונת שיא בכדורגל הישראלי במדי הפועל חיפה, שעמה זכה בגביע המדינה. בחיפה רצו שהוא ימשיך לעונה הבאה אך לא יכלו לעמוד בהצעה הכספית הגבוהה של אלונה ברקת.

צילום באדיבות המועדון

שיימן נולד בעפולה ובגיל 5 משפחתו עזבה את הארץ להולנד, שם גילה את הכדורגל. ב-2005 הגיע לארץ במסגרת משחקי המכבייה ונבחן במספר קבוצות ישראליות, כולל מכבי תל אביב. המטרה הייתה לחתום באחת הקבוצות בארץ אבל זה לא צלח והוא חזר להולנד.

את הפריצה עשה ב-2008 אז חתם בליגה ההולנדית השנייה וב-2011 עבר לאקסלסיור, בה ערך את הופעת הבכורה בליגה ההולנדית הבכירה. מבחינה אישית הייתה לו עונה נפלאה כשחקן הרכב, אבל קבוצתו ירדה ליגה בסיום העונה ואז חזר ארצה לשורות מכבי חיפה. מהירוק עבר לאדום של הפועל תל אביב, אותם עזב לאחר תהליך הפירוק. משם, כאמור, להפועל חיפה וכעת בהפועל באר שבע.

שיימן אמר לאחר החתימה: ״מתרגש ושמח להצטרף לאלופת המדינה, הייתה לי תקופה נהדרת בהפועל חיפה ואני רוצה להודות לכל האנשים במערכת, כעת אני מחכה לאתגרים החדשים שמצפים לנו״.