גם בחלומות הכי גרועים שלו, ברק בכר לא תיאר לעצמו, שכשיעלה למשחק במסגרת המחזור התשיעי בליגת העל, הפער בינו לבין מכבי תל אביב יהיה לא פחות מ-13 נקודות.

ברק בכר. צילום: זאב דיקמן

לאור היכולת הלא טובה בהפסד מול מכבי נתניה, המאמן מתכנן מספר שינויים בהרכב. נייג'ל האסלביינק שהגיע בקול תרועה רמה מאכזב עד כה, וייתכן כי את מקומו יתפוס חנן ממן. גם ממן, שנבחר לשחקן העונה, לא מטביע את חותמו על כר הדשא, אבל בצוות המקצועי מעריכים אותו ומקווים שזה עניין של זמן עד שהוא, כמו גם האסלביינק, 'יתפוצצו' על המגרש.

מי שצפוי להיות כשיר להתמודדות הוא מאור מליקסון. הקפטן ספג פציעה במרפקו כתוצאה מנפילה לא טובה באצטדיון בנתניה. בתחילת השבוע היה נדמה כי מדובר בחבלה חמורה, משום שהשחקן הוגבל מאוד בתנועתו. ככל שהימים עברו, הכאב עבר ומליקסון הצליח להשלים אימונים מלאים. בצוות המקצועי תולים בו תקוות רבות ומקווים שיעזור לקבוצה לא למעוד במשחק החשוב.

מתאמנים לקראת הפועל תל אביב. צילום: זאב דיקמן

ארגון האוהדים חוזר לפעילות

כשבועיים לאחר שהכריזו על הפסקת פעילות זמנית, ארגון האוהדים 'האולטרה-סאות' יחזור למקומו הקבוע ביציע הדרומי. בהודעה שפרסמו נכתב: "נפגשנו עם גורמים מתווכים מצד המועדון, על מנת לקבוע מתווה עבודה מקובל, כדי שנוכל לפעול כפי שפעלנו בשנים קודמות ביציע. לשמחתנו, כלל בקשותינו נבחנו ונמצא מענה הולם להמשך פעילותנו, ללא היטפלות מיותרת מצד גורמי אכיפת החוק"

מי שהייתה מעורבת בצורה ישירה במגעים אותם הזכירו חברי הארגון היא נשיאת המועדון, אלונה ברקת. כבר למשחק הערב הכינו חברי הארגון תפאורה צבעונית, כפי שעשו עד כה פעמים רבות באצטדיון האדום.