חדשות משמחות: שיר צדק והפועל באר שבע שוב חברים. הבלם קיים אמש (חמישי) שיחה עם אסי רחמים וברק בכר ובה שמו השלושה את המחלוקת הגדולה מאחוריהם וסוכם כי צדק ימשיך לפחות עד סוף העונה בקבוצה.

זאב דיקמן

כזכור, לפני כשבוע, הודיע רחמים לארבעה שחקנים בקבוצה, ביניהם צדק, כי הם לא בתכניות המקצועיות והם רשאים לחפש קבוצה. צדק, שלא אהב את ההודעה בלשון המעטה, פרסם פוסט תקיף ברשתות החברתיות והיה נדמה שהיחסים בין צדק למועדון לא ניתנים לגישור. במהלך הימים שעברו, מספר רב של גורמים מחוץ ומתוך המועדון, כולל הקפטן מאור מליקסון, עמלו על פיוס בין הצדדים – שבסופו של דבר צלח.

ובניגוד לבשורה המשמחת על צדק, במועדון התאכזבו מאוד לנוכח העובדה שמיגל ויטור נפצע שוב. הפורטוגלי, שרק חזר לא מזמן מפציעה ארוכה, נעדר מסגל הקבוצה במשחקים האחרונים בעקבות דיווח על כאבים. באימון שנערך ביום רביעי, החמיר ככל הנראה ויטור את פציעתו, וכעת הוא לא יכול אפילו להתאמן. במהלך סוף השבוע יערוך הבלם בדיקות נוספות שיאמדו את חומרת פציעתו. בצוות המקצועי מקווים שלא מדובר, שוב, בהיעדרות ארוכה, שתאלץ את ההנהלה לעשות חושבים באשר להמשך דרכו של ויטור בקבוצה.

סבע יחתום בקרוב

דיא סבע נמצא כבר יממה בגוואנגז'ו, סין. סבע טס ליעד המרוחק מלווה בסוכנו, רונן קצב. אמש (חמישי) הם הספיקו לטעום, תרתי משמע, מהחיים הטובים שמצפים לסבע שם. השניים סעדו במסעדה יוקרתית יחד עם ערן זהבי, שעדיין טרם ברור אם ישתף פעולה עם סבע במדים הכחולים, שכן יש סיכוי שזהבי יתחיל את העונה הבאה בסין בקבוצה אחרת.

באשר לסבע – הוא מתאכסן במלון ששייך לספונסר של קבוצתו המיועדת. ברשתות החברתיות בסין החלו האוהדים של גוואנגז'ו ר&פ לחפש מידע על הרכש החדש ורוב התגובות תוהות מדוע יש צורך בהבאה של סבע. נכון לעכשיו, בקבוצה הסינית יצטרכו לשחרר שני זרים, שכאמור ייתכן וערן זהבי יהיה אחד מהם, על מנת להחתים את סבע. בשלב זה, כלל הפרטים בין סבע, באר שבע וגוואנגז'ו סוכמו ומה שנותר לחלוץ לבצע זה בדיקות רפואיות ואז לחתום באופן רשמי. ההערכה שזה צפוי לקרות במהלך סוף השבוע.

סבע נהנה מהאוכל בסין. מתוך חשבון האינסטגרם של השחקן

ואחרי כל החדשות מחוץ לדשא – להפועל באר שבע יש מחר משחק. היום יצאו האדומים למרכז הארץ, שם ילונו לקראת המשחק מול הפועל רעננה. אוהדי הקבוצה חובבי הנוסטלגיה בוודאי ישמחו לבקר מחר בשערי אצטדיון רמת גן קשישא, אך השחקנים דווקא לא אוהבים את האצטדיון הישן משום שלטענתם האווירה בו היא של "בית קברות". בכר שוקל האם להחזיר את ג'ון אוגו, שטרם ברור אם יעבור לטורקיה בשל סחבת במשא ומתן מול ריזספור, להרכב ומעבר לכך לא צפוי לבצע שינויים רבים ביחס ל-11 שפתחו בניצחון על מכבי פתח תקווה.