משחק הכדורסל שהתקיים אמש בקונכייה אכן סיפק שואו גדול לצופים שהגיעו לחזות בו, אבל הדובדבן שבקצפת היה מסיבת העיתונאים של רמי הדר לאחר המשחק.

רמי הדר. צילום: זאב דיקמן

המאמן השתלח בצורה חסרת רסן בענף הכדורסל הישראלי וסיפק ציטוטים שלא ישכחו. המתקפה החלה דווקא משאלה תמימה על כיצד הצליחה לחזור קבוצתו מפיגור גדול. הדר ענה: "אני לא עצוב על ההפסד. עם החבר'ה האלה אני יכול לכבוש את הבופור. זה לא משנה מה כל המטומטמים יגידו. הכדורסל הישראלי מושחת. אוסף של מטומטמים וצריך שמישהו יקום ויגיד את זה. הכדורסל הישראלי ככלל מושחת. הכותרות של הבני זו**ת לא מעניינות אותי. אין לי שום עניין במה שהם כותבים עליי"

עוד אמר הדר: "הלכנו עם המקסימום שלנו והוא לא הספיק. אחר כך שואלים אותי למה הפסדתי משחק צמוד. אני משחק עם שחקנים שבעונה שעברה היו בינוניים בליגה הלאומית. עמית גרשון הוכיח שיש לו ביצים בגודל של כדורי סל. חבורה של בני אדם הכי טובה שהייתה לי בחיים, ובגלל זה אנחנו נעשה משהו מיוחד וניכנס לפלייאוף".

בשלב זה, טרם ברור מה הביא את הדר להתפרצות החריגה. ייתכן כי מדובר בעבירה הטכנית שנשרקה כ-40 שניות לסיום ההארכה. כמו כן, המשחק לווה בסאגה שקשורה במועד המשחק. קבוצתו של הדר דרשה לקיים את המשחק במועד שונה, אך בהפועל תל אביב ובאיגוד הכדורסל התעקשו לקיים אותו במוצאי שבת.

על פי דיווחים שונים, הדר לא הסתפק באמירות במסיבת העיתונאים, אלא איים באופן ישיר על שדר ערוץ הספורט, גיל ברק ("אני אז**ן אותך"). מאיגוד הכדורסל טרם נמסרה תגובה לדבריו של המאמן.

תגובת מועדון הפועל באר שבע/בני שמעון לארועים אחרי המשחק נגד הפועל תל אביב:

בימים האחרונים עבר המועדון ימים לא קלים סביב נושא מועד ההתמודדות מול הפועל תל אביב במסגרת גביע המדינה. בתוכם של ימים אלו היו מעורבים לא מעט יצרים, אמוציות ותחושות קשות מצד הנהלת המועדון כלפי מקבלי ההחלטות בערוץ הספורט ואיגוד הכדורסל.
מערכת הרגשות הובילה להתפרצות מאמן הקבוצה רמי הדר בסיום המשחק אל מול אנשי ערוץ הספורט והתקשורת, אנו מצרים על כך ומתנצלים בשם המועדון על הדברים שנאמרו, פועלים ונפעל על מנת שדברים שכאלו לא יישנו.

תגובת רמי הדר לדברים:

במשך תקופה ארוכה של יותר משנתיים אני ומשפחתי חווינו מחלק מאמצעי התקשורת העוסקים בכדורסל, סיקור תקשורתי לא ענייני העוסק לגופו של אדם ולא לגופו של עניין. הקושי והתסכול שחוויתי לאורך התקופה הזו אין בהם להצדיק את התפרצותי אמש כלפי גיל ברק ואני מצר עליה, מתחרט עליה ומתנצל בפני גיל מעומק הלב.