אחרי שבית'ר ירושלים והפועל באר שבע נאבקו על קווין טאפוקו, הקשר העדיף את הפועל באר שבע. ביום שישי נפגשו נציגיו עם אנשי הפועל באר שבע ובתום הפגישה סיכמו על חוזה ל-3.5 עונות. כעת נותר לבאר שבע לסגור את הפרטים מול הפועל חדרה ואז יוציאו הודעה רשמית באשר לצירופו.

קווין טאפוקו (אחמד מוררה באדיבות one.co.il)

בנתיים, הספיק טאפוקו לעזור לחבריו לחלץ נקודה במשחק הליגה אמש (1:1) מול הפועל חיפה. טאפוקו רשם הופעה פושרת ונראה תופס את שריר הירך האחורי בסיום המשחק, כך שניתן להסיק שהוא התחבר בצורה מהירה מאוד לפציעות המרובות של הפועל באר שבע. בכל מקרה, לא נראה שפציעתו של טאפוקו רצינית.

עוד ללא הרכש הראשון בחלון העברות, תצא הערב הפועל באר שבע למשחק צמרת לוהט מול בני יהודה. שתי הקבוצות נמצאות במאבק קשוח על המקום השני. לאחר תקופה טובה מאוד של הזהובים, יוסי אבוקסיס מגיע למשחק עם רצף של שני משחקים ללא ניצחון. מנגד, בבאר שבע רוצים להשיג ניצחון חוץ שני בסך הכול העונה.

מי שצפוי להיעדר מהמשחק הוא שיר צדק. הבלם סוחב פציעה טורדנית מתחילת העונה ולפי האימונים האחרונים נראה כי לא ייכלל בסגל. מי שאמור לחזור לסגל הרחב הוא דור אלו, שגם התמודד עם פציעה מציקה בחודשים האחרונים, אך נראה שהחלים ממנה. ייתכן וברק בכר יפתח במערך שלושה בלמים על מנת לעצור את ההתקפה של בני יהודה ואת שחקנה המצוין, ירדן שועה.

מזג האוויר צפוי להיות סוער בשעות הערב באצטדיון 'המושבה'. אנו ממליצים לאלפי האוהדים האדומים אשר יעשו את דרכם לעודד את הקבוצה לא לשכוח את הביגוד החם, המטריות וכמובן לנהוג בבטחה.