אנשי הפועל באר שבע שמחו אמש למשמע התוצאה במשחק בין רעננה להפועל חדרה. לאור ההפסד המפתיע של קבוצתו של ניסו אביטן, הבטיחה מעשית באר שבע את המקום בפלייאוף העליון. כמובן שעצם העבודה ששני מחזורים לסיום, נאבקת האלופה היוצאת על מקום 6 מהווה כישלון גדול, אך לאור השתלשלות האירועים העונה – גם בזה יש נחמה.

הערב תארח הקבוצה את הפועל חיפה, שדווקא נמצאת במאבק קשוח מאוד על המקום האחרון בפלייאוף העליון. ניצחון הערב של החיפאים יקפיץ אותם למקום השישי ויעמיד אותם בעמדה בה הם תלויים בעצמם לקראת המחזור האחרון בליגה. למרות זאת, בבאר שבע מודעים לחשיבות המשחק מהצד שלהם ולא ירצו לאכזב את האוהדים שיגיעו ערב לאצטדיון "טוטו טרנר".

במידה והמארחים ינצחו הערב, תהיה זו הפעם הראשונה לאורך כל העונה שבאר שבע מחברת שלושה ניצחונות ברציפות. נתון שאם הייתם אומרים אותו בתחילת העונה למי מאנשי הצוות המקצועי או האוהדים – הוא כנראה היה פורץ בצחוק גדול. בצד המקצועי, מאור מליקסון כשיר לאחר שהחלים לגמרי מפציעה טורדנית. לואי טאהא מוצהב כך שאת עמדת הבלמים צפויים לתפוס חאתם אלחמיד ושיר צדק.

לאחר שהיה ספק קל באשר לכשירותו, מראוון קבהא התאמן אמש ונראה כי הוא יפתח בעמדת הקשר האחורי. בנוסף, ניב זריהן הלוהט צפוי להמשיך לקבל קרדיט. מי שעוד ישמור על חולצת ההרכב הוא אוהד לויטה, שמקבל ביקורות מעולות על ההופעות האחרונות בין הקורות.

בתוך כך, הבעלים של הקבוצה ומי שצפוייה להפוך לחברת הכנסת בחודשיים הקרובים, אלונה ברקת, פרסמה אתמול בחשבון הטוויטר שלה הצהרה על עתיד הקבוצה. לאור תלונות שהגיעו מהאוהדים, על כך שברקת לא התייחסה באופן פומבי וברור לעתיד הקבוצה, כתבה אתמול הגברת הראשונה של הכדורגל הישראלי:

"תקציב המועדון בשנים הקרובות לא יושפע מהצטרפותי לפוליטיקה הארצית. אמרתי פעם ופעמיים כי אמשיך לעמוד מאחורי הקבוצה ונעמיד תקציב לקבוצה שתתמודד על תארים ותשתייך לצמרת הגבוהה. כחברת כנסת אדאג שזה יקרה לא רק בכדורגל אלא בכל התחומים" כך ברקת.