שחקנה של מ.ס אשדוד, עמראן אלקרינאוי, התנצל הערב בפני אוהדי הפועל באר שבע על התקרית החריגה במהלך המחצית הראשונה אמש.

צילום: זאב דיקמן

כזכור, אלקרינאוי דחף את שחקנה של באר שבע, אריק סאבו, ללא כדור, לאחר מאבק לגיטימי על הכדור בין השניים. בתגובה, סאבו איבד שליטה לחלוטין, חנק את אלקרינאוי והטיח אותו לכר הדשא. השופט דניאל בר נתן שלח את סאבו למקלחת מוקדמת אך לאלקרינאוי שלף צהוב בלבד.

לאחר התקרית, כל נגיעה בכדור של אלקרינאוי לוותה בשריקות בוז צורמות מהקהל האדום, שלא חסך בקללות לעבר השחקן שלמעשה שייך להפועל באר שבע ונמצא באשדוד רק בהשאלה. העצבים הורגשו אצל השחקן האורח ולכן החליט המאמן, יובל נעים, לא להעלות אותו למחצית השנייה.

המהלך גרר תגובות נזעמות גם לאחר המשחק. לאור כך, הוציא אלקרינאוי הודעת התנצלות בפני האוהדים. כך כתב: "קראתי את כל התגובות וההודעות שלכם ומגיעה לכם התנצלות ממני לכן אני מתנצל לכם מעומק ליבי, ברור לכם שאני כמו כל אדם טועה וכמו כל שחקן שתוך כדי המשחק רוצה לנצח בכל מחיר למען הקבוצה שהוא משחק בה, מה שקרה אתמול היה טעות ולא היה במכוון, אוהב את כולכם".

ההופעה אתמול הייתה הראשונה של אלקרינאוי העונה. הקשר הצעיר הושאל לאשדוד בסיום חלון ההעברות, אך לא מצא את מקומו, ולא נראה שהמאמן יסמוך עליו להמשך לאור הבכורה הסוערת וחסרת האחריות. בסיום העונה, יצטרך ברק בכר להחליט האם הוא מעוניין להחזיר את אלקרינאוי לשורות הסגל הרחב, כשהתקרית אשר אירעה אמש תהיה גורם משפיע בהחלטה.