תקרית קשה העיבה על הניצחון של הפועל באר שבע הערב.

במהלך הפסקת המשחק, החל עימות בין אוהדים לשוטרים וסדרנים בלובי של היציע הדרומי. בשלב זה, משטרת מרחב נגב הוציאה הודעה ובה פירטה את האירועים מנקודת המבט שלה.

על פי הודעת המשטרה, אחד מאוהדי באר שבע קרא במהלך המחצית הראשונה קריאות גנאי ואף ביצע תנועה מגונה לעבר השוטרים. במהלך הפסקת המשחק, אותו אוהד אותר ושוטרים ביקשו לעכב אותו לחקירה.

בעקבות זאת, התפתחה מהומה גדולה בין אנשי ארגון האוהדים לכוחות האבטחה. במהלך התקרית, הושלכו חפצים ושני הצדדים פעלו באלימות. על פי המשטרה, 6 אוהדים של באר שבע נעצרו.

אחד מאנשי האבטחה באצטדיון סיפר: "פתאום במהלך המשחק ירדה קבוצת אוהדים גדולה ללובי. מבלי להבין מה קורה, חפצים נזרקו לכל עבר וכולם התחילו לריב עם כולם. לאחר מספר דקות ארוכות, המהומה נרגעה כשהמשטרה עצרה מספר אוהדים". על פי עדות אחד מהאוהדים שצפה בתקרית, השוטרים השתמשו בכוח מופרז כלפי אוהדים שלא עשו דבר.

בעקבות התקרית, אנשי הארגון החליטו להחרים את המחצית השנייה. האנשים שנותרו ביציע החלו לריב מילולית בינם לבין עצמם האם לעודד או לא. בסופו של דבר, עידוד מאולתר הביא את הקבוצה לכבוש שני שערים ועד סוף המשחק היציע הדרומי, שבדרך כלל מספק קרנבל וחוויית כדורגל משובחת, היה דומם.