זה לא היה המשחק הטוב ביותר של הפועל באר שבע העונה, ולהיפך, הקבוצה של ברק בכר לא נראתה טוב, אבל בסופו של דבר השיגו מליקסון וחבריו את שלוש הנקודות – וזה מה שחשוב.

צילום: זאב דיקמן

באר שבע אמנם שלטה במחצית הראשונה, אך מי שהיה מסוכן הם האורחים מתל אביב. בתוך 20 דקות, שחקני תל אביב הגיעו קרוב מאוד לשערו של הרוש, שבפעם הראשונה היה במקום אחרי בעיטה לשער של אמיר עגייב ובפעם השנייה צפה בכדור של שי אליאס מתעופף מעל השער.

בדקה ה-30 החוד הבאר שבעי הראה את הפוטנציאל שלו עם חילופי מסירות נהדרים אבל חנן ממן בעט סמוך לקורה. מספר דקות לאחר מכן, עגייב רשם החמצה גדולה נוספת.

המחצית השנייה התנהלה בעצלתיים, עד הדקה ה-64. המגן הנהדר, עידן כהן, העביר כדור רוחב לרחבה של הרוש, לואי טאהא היה במקום הלא נכון בזמן הלא נכון, הכדור פגע בו וחדר לרשת – 1:0 לתל אביב, האוהדים בטרנר המומים. באר שבע לחצה ובאה על שכרה. בדקה ה-72 אריק סאבו הוכשל ברחבה. בן שהר בעט בקור רוח והשווה – 1:1.

צילום: זאב דיקמן

לא חלפו 8 דקות ובן שהר כבש שוב. המחליף נייג'ל האסלביינק שלח מסירת אומן לעבר שהר, שנשאר לבדו מול רובי לבקוביץ'. החלוץ הלוהט לא התבלבל, הקפיץ מעל השוער ורץ לחגוג מהפך חשוב מאין כמוהו. עד לסיום המשחק, הפועל תל אביב ניסתה לכבוש את השני, הפקירה את העורף, אך באר שבע לא ניצלה והתוצאה נותרה 1:2 לברק בכר.

במחזור הבא תצא באר שבע ל'טדי' למפגש נגד בית'ר ירושלים, בתקווה שהאדמים יצאו לפגרת הנבחרת עם פער חד ספרתי.

צילום: זאב דיקמן

צילום: זאב דיקמן