רמי הדר הפתיע כשעלה בחמישייה עם יאיר קרביץ ובן אייזנהרט. בתוך פחות מארבע דקות בתוך המשחק, צברה באר שבע חמש עבירות קבוצתיות ולוח התוצאות הראה יתרון 3:5 למארחים. טאליב זאנה היה בלתי ניתן לעצירה עבור הכתומים ובתוך פחות מדקה קלע שש נקודות שחייבו את רמי הדר לקחת פסק זמן משום שנס ציונה ברחה ליתרון 13:9. באר שבע המשיכה ביכולת החלשה והתפרקה לגמרי עד לסיום הרבע, שהסתיים ביתרון כתום 28:14.

צילום: נווה סגל

עמית זיס נכנס טוב למשחק עם שלשה ואסיסט לאייזנהרט, שצימקו את התוצאה ל-31:22. הכתומים המשיכו לעשות ככל העולה על רוחם על הפרקט ופחות מחמש דקות לסיום המחצית עלו ליתרון 42:22. חמש דקות באר שבע לא הצליחה לקלוע, עד שהגיע סווינג שהשכיל לקלוע שתי נקודות מהקו, אבל בזמן הזה נס ציונה לא הפסיקה לקלוע ודקה וחצי לסיום המחצית התוצאה הייתה 46:24. המחצית הסתיימה ביתרון 53:26 לכתומים.

המחצית השנייה גארבג' טיים. נס ציונה עלתה וירדה מעל הפרש של 30 נקודות, והמשחק כבר היה בכיס שלהם. 5 דקות לתוך הרבע השלישי, הכתומים הובילו 65:35 כשפשוט כל דבר שהם עשו על הפרקט – הלך להם. בסיום הרבע השלישי, 73:44 לנס ציונה. ג'ורדן סווינג והחברים החלו טוב את הרבע הרביעי ונגסו מעט בפער, 6 וחצי דקות לסיום לוח התוצאות הראה 75:52 לאורחים. באר שבע התעוררה עם שלוש שלשות רצופות והעירו מעט את המשחק – פחות מארבע דקות והפער צומק ל-79:64. הקפטן האורח, טל דן, דאג להרגיע עם סל קל. עד לסיום ניסו הלבנים של רמי הדר לחזור, אבל זה היה גדול עלייהם. בסיום 90:78.

ביום רביעי (27.2) תתארח באר שבע אצל מחזיקת הגביע הטרייה, הפועל ירושלים.

צילום: נווה סגל