קבוצת הנוער של הפועל באר שבע חגגה אתמול העפלה לרבע גמר גביע המדינה.

האדומים אירחו באצטדיון וסרמיל קשישא את עירוני נשר, מהליגה הלאומית מחוז צפון. באופן מפתיע, האורחים היו אלה שעלו ראשונים על לוח התוצאות בדקה ה-12.

קבוצת הנוער של הפועל באר שבע. צילום: אינסטגרם

הצעירים מבירת הנגב לא נרתעו והשיבו מאבק עד לתום המחצית הראשונה. אורי עמר (28) ועדן בנימין (42) הפכו עוד לפני ששופטת המשחק שלחה את השחקנים להפסקה. את שני השערים הללו בישל יגיל אוחנה. זהו השער השני של עמר במדי באר שבע, אליה עבר בינואר. גם השער הקודם נכבש בגביע.

הקבוצה מהצפון ניסתה להשוות ולכפות הארכה מפתיעה, אך לא צלחה ואקורד הסיום היה של המארחים. בדומה לעמר, גם לליאור קצב היה עד המשחק הזה שער אחד בלבד – במפעל הגביע – ובתוספת הזמן הגדיל את המאזן לשני שערים לאחר שניצל בישול של רועי אזוט. 1:3 בסיום.

בשבוע הבא תחזור באר שבע למאבקי הליגה ישירות למשחק קשה מאוד מול השנייה בטבלה, מכבי תל אביב. במועדון מודעים לעובדה שהליגה כבר גמורה ולכן יקוו להגרלה נוחה וביתית בשלב רבע הגמר כדי להעפיל לשלב ארבעת הגדולות.

זימון בכורה ליוספי

אם הייתם שואלים את תומר יוספי לפני מספר חודשים איך תראה העונה שלו בחודש מארס, ספק אם הוא היה מצליח לנבא את התקופה הנהדרת שעוברת עליו.

השחקן הצעיר הפך לחביבו של ברק בכר והוא מקבל קרדיט בקבוצה הבוגרת, למרות שיכול לעזור גם לחבריו בקבוצת הנוער. היכולת הטובה לא נעלמה מעיניהם של מאמני הנבחרת הצעירה.

במהלך השבוע קיבלו במשרדי המועדון פקס שמבשר, לראשונה, על זימונו של יוספי לנבחרת הצעירה. במהלך השבת הכריזו בהתאחדות על הסגל הסופי ויוספי אכן נכלל בו.

ביממה הקרובה יצאו 23 השחקנים הצעירים לעיר גיורי שבגאורגיה, לקראת משחק ידידות מול הנבחרת המקומית. הזימון של יוספי למשחק זה מעיד שככל הנראה הוא יילקח בחשבון לאורך כל קמפיין מוקדמות יורו 2021.

ההערכה היא שלפחות שני משחקים מקמפיין זה יתקיימו באצטדיון "טוטו טרנר", ולאוהדים האדומים תהיה הזדמנות לעודד את בן הבית, אך המשחקים צפויים להתחיל רק בעוד כחצי שנה, כך שדברים עלולים להשתנות.