לאחר תחילת עונה טובה, בקבוצת הנוער של הפועל באר שבע נמצאים כעת בעיצומו של מומנטום שלילי.

בסוף השבוע התארחה הקבוצה אצל בית"ר טוברוק, שדורגה במקום התשיעי בוקר המחזור, בעוד באר שבע הגיעה למשחק מהמקום השישי. למרות שליטה של הצעירים מבירת הנגב, התוצאה בסיום הייתה 2:0 לבית"ר טוברוק והפער בין שתי הקבוצות צומק לשלוש בלבד.

בתקופות יותר טובות. צילום מתוך האינסטגרם

בכך, ממשיכים החניכים של קרלוס אגיאר הספרדי רצף של שישה משחקי ליגה ללא ניצחון. מלבד ניצחון במשחק הראשון בשנת 2019, האדומים לא הצליחו לחגוג בסיום אף משחק בשנה הנוכחית.

ידוע שבקבוצות נוער קשה לשמור על הרכב קבוע לאורך כל העונה בשל מגוון סיבות, שחלקן אינן קשורות לנושא המקצועי, כמו טירונות למשל. ובכל זאת, בבאר שבע לא מבינים כיצד מורגשת יכולת כזו דרסטית ביכולת של השחקנים, שרושמים הפסדים לקבוצות פחות איכותיות על הנייר. לא פחות מארבעה שינויים, כולל אחד בעמדת השוער ואיבוד תומר יוספי לטובת הקבוצה הבוגרת, נרשמו בין ההרכב האחרון שניצח העונה (1:3 על סכנין) לבין ההרכב שפתח אתמול.

בשבוע הבא ליגת העל יוצאת לפגרה לטובת משחקי הגביע. היריבה תהיה הפועל קטמון מצמרת הליגה הלאומית מחוז דרום. בצוות המקצועי מודים כי התקדמות בגביע המדינה היא המטרה המקצועית המרכזית שנותרה העונה, מכיוון שהקבוצה לא תיקח חלק במאבקי האליפות וככל הנראה לא תדרדר למאבקי ההישרדות. גורם בקבוצה אמר כי הדחה כבר בשבוע הבא מגביע המדינה לא תתקבל בקלות ראש.