בפתיחת העונה סומנה מ.כ באר שבע כפייבוריטית לירידה מליגת העל לכדוריד. בתחילת העונה, היה נדמה כי חוזי השחורות צדקו, אך בשבועיים האחרונים רשמו השחקנים הישג נהדר: שלושה ניצחונות רצופים. שניים מהניצחונות הושגו על קבוצות תחתית שעתידות להילחם על מנת להימנע מירידת ליגה, מה שגורם לתחושה טובה מאוד בקרב אנשי באר שבע.

מ.כ. באר שבע. צילום: נווה סגל

היום (שישי) אירחה באר שבע את האחרונה בטבלה, הפועל רמת גן. האורחים חיפשו ניצחון ראשון באולם זילברמן אבל המשיכו ביכולת הירודה שלהם ותרמו לעלייה במוראל של שחקני באר שבע.

המשחק אמנם נפתח בצורה צמודה, אך כבר באמצע המחצית הראשונה, הבאר שבעיים, בהובלת שלישיית השחקנים מסרביה, ברחו ליתרון משמעותי 6:12. לקראת סיום החצי הראשון, רמת גן ניצלה מספר החטאות שלומיאליות של המארחים, והמחצית הסתיימה ביתרון 15:11 לבאר שבע.

למחצית השנייה עלו החניכים של אבנר דרורי חדים יותר והמשיכו להגדיל את היתרון. בשלהי המשחק, העניק דרורי דקות לשחקנים מהסגל הרחב ואלה שעל הפרקט דאגו להגדיל את היתרון ואף להשתעשע בניסיונות למהלכים וירטואוזיים מול השער. בסיום 24:33 לבאר שבע.

המחזור הבא יתקיים כבר ביום שני הקרוב, ובו צפוי הרצף הנהדר של באר שבע להיעצר. הקבוצה תתמודד במשחק חוץ קשה מאוד מול הפועל ראשון לציון, שתשחק בהמשך היום בדרבי היוקרתי מול מכבי ראשון לציון.