לאחר שני ניצחונות חשובים במשחקי בית, תצא הפועל באר שבע למשחק חוץ. באר שבע לא ניצחה במשחק חוץ מאז הניצחון על פלורה טאלין באמצע חודש יולי.

ברק בכר מאוד מקווה לעשות את זה מחר. היריבה תהיה מכבי נתניה, שפתחה את העונה בצורה לא טובה, אבל מגיעה מעודדת מאוד אחרי ניצחון גדול 0:2 על מכבי חיפה. מאמן נתניה, סלובודאן דראפיץ', התבדח במסיבת העיתונאים לקראת המשחק, כשהציע "לנעול את דיא סבע בשירותים" לאחר שנשאל כיצד ניתן לעצור אותו.

אנחנו ממליצים לדיא סבע לא לסגור את דלת השירותים. צילום: זאב דיקמן

גם בבאר שבע יודעים שסבע הוא נשק מרכזי מול הנתיינתים. אבל לא רק הוא. מעבר לסבע, השחקנים האדומים נמצאים בכושר טוב, ולבכר יש כאב ראש חיובי. בשלב זה, המאמן מתלבט בעמדת החוד בין בן שהר, שחזר מפציעה, לבין עדן בן בסט, שלא הרשים במשחקים האחרונים.

בנוסף, גם בעמדת הבלם לבכר יש התלבטות בעקבות סיבות חיוביות: שיר צדק החלים מהמחלה שבגינה נעדר מהניצחון מול רעננה, אך חאתם אלחמיד ולואי טאהא הציגו יכולת נהדרת במשחקים האחרונים, ולכן לא ברור מי השניים שיאיישו את עמדת הבלם.

שוב בלאגן?

במשטרת השרון מתכוונים לאכוף מחר את האיסור על לבישת חולצות הנושאות את הכיתובים "ACAB" ו-"1312", אשר מקניטות שוטרים. נזכיר כי בעקבות איסור דומה, מתח רב שרר ביציעים במשחק האחרון בטרנר, מה שגרם בסופו של דבר לפיצוץ גדול במחצית המשחק, שגרר אחריו שישה עצורים והחלטה של ארגון האוהדים לצאת מן המגרש.

כפי שחשפנו, ההוראה אמורה לחול בהדרגה על כל מגרשי הכדורגל ואולמות הכדורסל בארץ. לאחר שה"פיילוט" ב'טוטו טרנר' לא עבר בהצלחה, נדמה כי במשטרה לא עשו חושבים, והנושא צפוי להיאכף גם מחר באצטדיון בנתניה.