מ.כ באר שבע הוכיחה בסוף השבוע, שוב, שהקבוצה העונה קרוצה מחומר אחר.

השחקנים, שהבטיחו עלייה מפתיעה לפלייאוף העליון, הוגרלו למפגש הטוב מ-3 מול הקבוצה שבמקום הראשון, ומי שכנראה תהיה אלופה בסיום העונה, מכבי ראשון לציון.

צילום באדיבות חן קלדרון

אנשי הענף ניבאו שהמשחק הראשון יהיה טיול קליל עבור הראשל"צים, אך למילוש בויאשיץ' וחבריו היו תכניות אחרות. לאחר מספר דקות, הבאר שבעיים הוליכו 1:4 לתדהמת הצופים בהיכל. מהר מאוד, המארחים השוו, אך באר שבע לא אמרה נואש.

במחצית אנשי הקבוצה הצהובה מעיר היין שפשפו את העיניים כי באר שבע הייתה זו שהובילה 12:13. רבע שעה לסיום, אדם פייל הורחק מהמשחק והתוצאה התהפכה – 18:16 לזכות ראשל"צ. עד לסיום, מספר החלטות מעוררות מחלוקת הוציאו את מאמן באר שבע, אבנר דרורי, משלוותו וגם הוא הורחק.

בסיום 26:24 לזכות ראשון לציון אבל כאמור מי שנותרה עם המחמאות היא באר שבע. מחר (שני, 25.3) היכל זילברמן בשכונת רמות יארח את המשחק השני. הפסד בו ובאר שבע תסיים את דרכה בעונה הנהדרת. במידה וראשל"צ תופתע, הסדרה תלך למשחק מכריע בראשון לציון.

צילום באדיבות חן קלדרון

כדורגל נשים: הפסד בפתיחת הפלייאוף התחתון

לאחר הסאגה סביב מיקום המשחק, בנות הפועל באר שבע פתחו בצורה עגומה את משחקיהן בפלייאוף התחתון.

הבאר שבעיות אירחו את מי שהייתה ערב המחזור במקום האחרון, בנות נתניה. למרות שעל הנייר יחסי הכוחות בין הקבוצות שוות עם עדיפות קלה לאדומות – על כר הדשא הסינטטי במגרש החדש בפארק נחל באר שבע זה נראה אחת לגמרי.

כבר אחרי 34 דקות בנות נתניה הוליכו 3:0, כאשר השער הראשון נכבש לאחר טעות חמורה של השוערת הברזילאית של באר שבע, שבעקבות היכולת החלשה הוחלפה במהלך המחצית. שקד אלימלך רק צימקה בדקה ה-47 אך עד לסיום בטריס דוס סנטוס מנתניה נעצה את המסמר האחרון ברשת – 4:1 מהדהד לנתניה בסיום.

התוצאה מסבכת מאוד את באר שבע בתחתית הטבלה כשנותרו חמישה משחקים לתום העונה. כך נראית טבלת הפלייאוף התחתון:

  1. הפועל ב"ש 15 נקודות
  2. הפועל רעננה 14
  3. בנות נתניה 13
  4. נבחרת האקדמיה 13