קשה לצפייה. כך ניתן להגדיר בצורה המיטבית ביותר את משחק הכדורגל שנערך הערב בין הפועל חדרה להפועל באר שבע.

חנן ממן שועט עם הכדור (רדאד ג'בארה באדיבות one.co.il)

שתי הקבוצות נאבקות על כרטיס לפלייאוף העליון, אבל אחרי התצוגה הערב על כר הדשא, נראה שמי מהקבוצות שתצליח להשתחל לבסוף לשישייה הראשונה לאחר שני המחזורים הקרובים, תהפוך להיות "בשר תותחים" בידי קבוצות שנמצאות בכושר טוב, כמו מכבי תל אביב, מכבי נתניה ואף מכבי חיפה ובני יהודה.

לאחר 17 דקות משמימות, האורחים מבאר שבע שמחו פעמיים בתוך פחות משתי דקות. בדקה ה-18 היה זה עדן קארצב מחדרה שהחליק והעניק כדור במתנה לחנן ממן. הקשר לא התבלבל, מסר לניב זריהן, שכבש בקלילות מול אג'ידה למרות שהקבוצה היא לא בית"ר ירושלים. כעבור דקה עוד טעות של חדרה, שוב חנן ממן על תקן המבשל, רק שהפעם היה זה בן שהר שהשכיל לכבוש – 0:2 מהיר. עד למחצית לא נרשמו אירועים מיוחדים.

בן שהר חוגג (רדאד ג'בארה באדיבות one.co.il)

חדרה של ניסו אביטן ניסתה לחזור ולא הייתה טובה, אך בכל זאת הראתה יותר יוזמה ומהלכים התקפיים מבאר שבע, שהייתה אנמית לחלוטין לאחר כיבוש השער השני. בדקה 55 אוהד לויטה מנע שער ודאי מלוסיו והמשיך להצדיק את הקרדיט שברק בכר נותן לו בין הקורות. עשר דקות מאוחר יותר, היה זה אלחמיד שנותר לבדו מול אג'ידה אך לא הצליח לכבוש.

שמונה דקות לתום הזמן החוקי, לוסיו כבש את השער המצמק. הכדור הגיע אליו כתוצאה מהגבהה מחוץ לרחבה ובנגיחה לא חזקה אך מדוייקת הצליח הברזילאי, אקס באר שבע, להכניע את אוהד לויטה. למרות שהיה נדמה כי השער מילא את שחקני חדרה בתקווה, המארחים לא הגיעו למצבים ממשיים בדקות שנותרו עד לסיום והמשחק הסתיים ב-1:2 לזכות באר שבע.

לוסיו מול חאתם עבד אלחמיד (רדאד ג'בארה באדיבות one.co.il)

בשבוע הבא תארח באר שבע את הפועל חיפה. מחר תשחק חיפה בדרבי הלוהט מול מכבי. אם ינצחו האדומים – יעלו למקום השישי ויוציאו את חדרה מתמונת הפלייאוף העליון. כך או כך, קרב חם מצפה בשבוע הבא באצטדיון 'טוטו טרנר'.

לוסיו מול חאתם עבד אלחמיד (רדאד ג'בארה באדיבות one.co.il)