מלבד ההפסד המאכזב אמש למכבי נתניה (1:0 מראשו של האקס, גיא מלמד), בהפועל באר שבע לא אהבו לראות את העימות שהתפתח בין בן ביטון ולואי טאהא בסיום המשחק.

בצילומי הטלוויזיה נראים השניים מתקרבים האחד אל השני בצורה מאיימת, וביטון דוחף את חברו לקבוצה פעמיים. רק התערבות מהירה של מספר שחקנים ואנשי צוות מנעה, ככל הנראה, מהוויכוח להסלים עד כדי עימות פיזי של ממש.

צילום: זאב דיקמן

ככל הידוע, בן ביטון היה עצבני מאוד לאחר ההפסד, וככל הנראה לא שם לב שטאהא הגיע כדי לנחם אותו. טאהא, שלא שותף וצפה במשחק מן הספסל, הופתע מהתגובה המרתיעה של ביטון, והשניים החלו בעימות מילולי.

מיד לאחר התקרית, מיהר טאהא לפרסם הבהרה ברשתות החברתיות: "כולם ראו את התקרית ביני ובין בן רק רציתי לומר שהכול יצא מפרופורציה. בסופו של דבר זו הייתה אי הבנה שנבעה מאמוציות של אחרי משחק. לי ולבן יש הבנה מצוינת בתוך המגרש וגם מחוץ למגרש, לקחנו ביחד הרבה תארים ובעזרת השם זה עוד יקרה גם בעתיד הפנים כבר לשבוע הבא".

בשלב זה, טרם ברור האם במועדון יעברו על התקרית לסדר היום, או שהשניים יענשו בדרך יצירתית. בעבר על מקרים כאלה נגזר על שחקנים לממן ארוחת גיבוש לחבריהם ולא מן הנמנע שאם ינקטו נגדם צעדים, הם יהיו דומים.

מלבד העימות הזה, לבאר שבע לא מעט צרות. החלק ההתקפי, שעל פניו אמור להיות הכי איכותי בארץ, לא מספק את הסחורה. ברק בכר לא מצליח לגרום לשחקניו למצוא את השיטה הנכונה כדי לפרוץ מערכים מצופפים. אמש כלל שחקני הקבוצה, מלבד אריאל הרוש וחאתם אלחמיד, זכו לביקורת על משחק חלש. גם השחקנים המחליפים זכו לביקורת כשלא עמדו במשימתם ולא הצליחו לשנות את המתרחש על כר הדשא.

בעוד שבוע תגיע לבאר שבע הפועל תל אביב. בקבוצה מודעים לכך שהאדומים מתל אביב צפויים להביא קהל רב שיהיה פקטור משמעותי במשחק. בשלב זה, טרם ברור האם ארגון האוהדים של הפועל באר שבע, שלא לקח על עצמו את מלאכת העידוד אמש, יחזור לקדמת הבמה כבר במשחק הקרוב.