דקות ספורות לאחר שנבחרת ישראל הרשיתה רביעייה לרשת האוסטרית, נהרו מאות אוהדים אדומים להיכל הקונכייה כדי ליהנות מהספורט השני הפופולארי בישראל – והם בהחלט השלימו ערב ספורטיבי נהדר.

צילום: דני מרון עבור מנהלת הליגה בכדורסל

הפועל באר שבע בני שמעון אירחה בפתיחת הסיבוב השלישי את מכבי ראשון לציון. עד אמש, האדומים לא הצליחו לנצח את ראשון לציון, אבל איך אומרים? תמיד יש פעם ראשונה.

כבר בפתיחת המשחק היה נראה שבאר שבע בני שמעון נדבקה בווינריות של הכדורגלנים בכחול לבן. 4:12 למארחים הייתה התוצאה באמצע הרבע הראשון. השחקנים של גודס הגיבו בריצה משלהם והפכו את התוצאה ל-13:12. ג'אקים דונאלדסון לקח על עצמו את הקבוצה האדומה ובעזרת 2 קליעות ואסיסט לשלוש הוריד את רמי הדר ביתרון 13:21 כעבור עשר דקות.

הריצה הגדולה של באר שבע המשיכה, כשחנן קולמן פשוט להט. האדומים כבר היו בריצת 0:15 ואז גיא גודס לקח פסק זמן. גם לאחר ההפסקה, הכתומים פשוט לא הצליחו להכניס את הכדור לטבעת והריצה המשיכה עד ל-0:20, אז קולשוב סוף סוף קלע. אקורד הסיום של המחצית הראשונה היה אחד מהסלים הגדולים שנראו העונה – עמית זיס התנהל עם הכדור בחצי המגרש שלו ובזריקה משוגעת צלף פנימה במרחק של יותר מחצי מגרש! 20:38 לבאר שבע במחצית.

הסל של זיס:

המחצית השנייה החלה ביתרון כפול 20:40 אבל אז האורחים השיבו בריצת 0:8 אותה רמי הדר קטע עם פסק זמן. קולמן (סיים את המשחק עם 19 נקודות) צלף שתי שלשות במהלך הרבע ושמר על פער מבטיח – 38:56 לבאר שבע בני שמעון בתום הרבע השלישי. עשר הדקות האחרונות היו לפרוטוקול בלבד ובסופן חגגה באר שבע ניצחון חשוב 53:77. זה הניצחון הרביעי ברציפות של חנן קולמן וחבריו. במחזור הבא תצא באר שבע למשחק חוץ מול הפועל תל אביב (ראשון, 31.3)