ערב מושלם אמש (חמישי) לקבוצות הכדור מהעיר באר שבע. בזו אחר זו שיחקו הקבוצות בענפים השונים, ובסוף שלושת המשחקים – 100% הצלחה.

כדוריד: צעד חשוב לעבר הפלייאוף העליון

מ.כ באר שבע התארחה אצל האחרונה בטבלה, הפועל רמת גן במסגרת המחזור ב-19 בליגת העל בכדוריד. החניכים של אבנר דרורי היו זקוקים לניצחון על מנת להתקרב לעבר הישג מרשים ביותר – העפלה לפלייאוף העליון. המחצית הסתיימה ביתרון באר שבעי 15:16. במחצית השנייה, שמרו השחקנים האורחים על יכולת טובה וניצחו בסיום 25:31.

כשנותרו שלושה משחקים לתום העונה הסדירה, מ.כ באר שבע שומרת על המקום השמיני ותקווה למעידה של רחובות וחולון במשחקים שיתקיימו היום.

מ.כ. באר שבע. צילום: יגאל ברמן

כדורעף: אס"א גידיס בן גוריון בצמרת

אס"א גידיס בן גוריון בכדורעף השיגה אמש ניצחון גדול. השחקנים של ירון שוורץ התארחו אצל מוליכת הטבלה, הפועל שמיר, באולם בקיבוץ עין שמר.

המשחק היה צמוד לכל אורכו. במערכה הראשונה ניצחו הבאר שבעיים 24:26, אך הפסידו בשנייה 25:21. במערכה השלישית החזירו האורחים את היתרון עם 19:25 אך המעפיל השוו לאחר ניצחון במערכה הרביעית. המשחק התגלגל למערכה חמישית, שגם היא הייתה דרמטית במיוחד ובסיום ניצחון גדול ומותח – 13:15.

בעקבות הניצחון, שומרת הקבוצה על המקום השני כשהיא עם משחק אחד פחות מהפועל המפעיל שבמקום הראשון. בעוד ארבעה משחקים תסתיים העונה ובסיומה קבוצה אחת בלבד תעפיל לליגת העל.

כדורגל נשים: ניצחון שני ברציפות להפועל באר שבע

שחקניות הפועל באר שבע חגגו ניצחון שני ברציפות – 0:1 על בנות האקדמיה. את השער היחיד במשחק כבשה ולא חוסין. בשבוע הבא תסתיים העונה הסדירה כשבאר שבע תתארח אצל המקום האחרון בטבלה, הפועל רעננה ותקבל הזדמנות נהדרת לסיים את העונה הסדירה עם שלושה ניצחונות רצופים.

כדורגל נשים