בקבוצת הכדוריד מ.כ באר שבע לא נחים על זרי הדפנה. בקושי חצי יממה לאחר שהקבוצה סיימה את העונה באופן רשמי, הוחתמו שני שחקנים מרכזיים שיהוו את השלד לקראת העונה הבאה.

מילוש בואישיץ' חותם. צילום באדיבות המועדון

ביום שני האחרון אירחו הבאר שבעיים את מחזיקת גביע המדינה ובעלת הסיכויים הגבוהים ביותר לזכות באליפות, מכבי ראשון לציון. באר שבע ניסתה לחולל סנסציה ולכפות משחק שלישי, אך פער האיכויות בא לידי ביטוי על הפרקט.

עשרות האוהדים שהגיעו לחלוק כבוד אחרון לקבוצת הלוחמת של אבנר דרורי נהנו מתצוגת כדוריד. ראשל"צ אמנם ברחה ליתרון במחצית הראשונה אבל באר שבע צימקה ובסיום החצי השעה האחרונה רק 16:14 לאורחים. במחצית השנייה, ב"ש הצליחה להשוות את התוצאה אך משם התחילה בריחה של מחזיקת הגביע, בריחה שהסתיימה לבסוף בניצחון 36:30.

כאמור, בהפסד זה למעשה סיימה מ.כ באר שבע את העונה שנחשבת להפתעה מרעננת. בחודשי הקיץ ייעדו לשחקנים מאבקי ירידה וגם הפתיחה בחודשים ספטמבר-אוקטובר ניבאה רעות: חמישה הפסדים רצופים. אז החתימו בקבוצה את סטפן צ'יריץ', מה שהביא למפנה חיובי, שהוביל לתפיסת המקום השמיני והתברגות היסטורית בפלייאוף העליון.

גם סטפן צ'יריץ' חותם. צילום באדיבות המועדון

בבוקר שאחרי ההפסד למכבי ראשון לציון, הודיעו במועדון כי שני המקשרים המרכזיים והבולטים חתמו לעונה נוספת. הראשון הוא מילוש בואישיץ' שכבש 158 שערים וגרף את תואר סגן מלך שערי העונה הסדירה. השני הוא סטפן צ'יריץ', שכבש 83 שערים. הזר השלישי, לוקה דאנצ'יץ', לא ימשיך.

במועדון מרוצים מאוד מהארכת החוזה המהירה של השניים ויבנו סביבם את השלד לעונה הבאה. גורם במועדון מעריך כי המכשול העיקרי של אבנר דרורי יהיה להנחית חיזוק ישראלי איכותי. עוד בכדוריד: ביום ראשון הקרוב יתקיים המחזור האחרון של הליגה הלאומית, בו מכבי דימונה צריכה ניצחון או תיקו – ואז תבטיח עלייה בדרך לדרבי הנגב בעונה הבאה.